Córka Whitney Houston: Cały czas słyszę jej głos

Smutne wyznania.
O Houston u Oprah Córka Whitney Houston: Cały czas słyszę jej głos. W niedzielę Bobbi Kristina Brown, córka Whitney Houston, w programie Oprah Winfrey opowiedziała, jak bardzo brakuje jej matki. Minął miesiąc od tragicznej śmierci Whitney Houston. A w niedzielę Amerykanie mogli obejrzeć pierwszy telewizyjny wywiad córki artystki, Bobbi Kristiny Brown. Przeprowadziła go oczywiście specjalistka od trudnych rozmów, Oprah Winfrey. - Cały czas słyszę jej głos. Cały czas czuję ją przy mnie - powiedziała Bobbi o swojej matce. Bobbi Kristina przyznała, że przeżywa lepsze i gorsze chwile: - Wchodzę do domu i wołam jej imię. Kiedy wyłączą się światła, wołam: "Mamo, co robisz?" - wyznała. W programie pojawił się także Gary - brat Whitney i jego żona, a zarazem menadżerka piosenkarki, Patricia. Powiedziała: - Mnie i jej asystentki Mary nie było w pokoju nie więcej niż 30 lub 35 minut. Kiedy wróciłyśmy... Szłam do pokoju Whitney i usłyszałam krzyki. Kiedy weszłam do pokoju, zobaczyłam swojego brata, który ją reanimował, był kompletnie wyczerpany. Powiedziałam, żeby przestał. Miała spokój na twarzy. Kiedy zobaczyłam, jak sanitariusze ją zakrywają, wiedziałam, że to koniec. Nie mogłam uwierzyć w to, co się dzieje. Oprah zapytała brata Whitney, czy spodziewał się takiego telefonu: - Nie, nie tak szybko. Nie spodziewałem się, że to może tak się skończyć - odpowiedział. Bobbi Cristina powiedziała o Whitney: - Wszystko, co ludzie o niej mówią, te negatywne rzeczy, to śmieci. Moja mama taka nie była. Ja wiem, jaka ona była, jej rodzina także. Widziałam ją jako mamę.

Minął miesiąc od tragicznej śmierci Whitney Houston. A w niedzielę Amerykanie mogli obejrzeć pierwszy telewizyjny wywiad córki artystki, Bobbi Kristiny Brown. Przeprowadziła go oczywiście specjalistka od trudnych rozmów, Oprah Winfrey.

Cały czas słyszę jej głos. Cały czas czuję ją przy mnie - powiedziała Bobbi o swojej matce.

whitney houston, whitney houston nie żyje, bobbi kristina

Bobbi Kristina przyznała, że przeżywa lepsze i gorsze chwile.

Wchodzę do domu i wołam jej imię. Kiedy wyłączą się światła, wołam: "Mamo, co robisz?" - wyznała.

Bobbi Kristina Brown, Oprah, Whitney Houston

Były ze sobą bardzo blisko:

Oczywiście, że się kłóciłyśmy. Ale była moją matką, moją powierniczką. Była dla mnie wszystkim.

Singer Whitney Houston, left, and daughter Bobbi Kristina Brown arrive at the Pre-Grammy Gala & Salute to Industry Icons with Clive Davis honoring David Geffen on Saturday, Feb. 12, 2011 in Beverly Hills, Calif. (AP Photo/Dan Steinberg)

W programie pojawił się także Gary -  brat Whitney i jego żona, a zarazem menadżerka piosenkarki, Patricia. Powiedziała:

Mnie i jej asystentki Mary nie było w pokoju nie więcej niż 30 lub 35 minut. Kiedy wróciłyśmy... Szłam do pokoju Whitney i usłyszałam krzyki. Kiedy weszłam do pokoju, zobaczyłam swojego brata, który ją reanimował, był kompletnie wyczerpany. Powiedziałam, żeby przestał. Miała spokój na twarzy. Kiedy zobaczyłam, jak sanitariusze ją zakrywają, wiedziałam, że to koniec. Nie mogłam uwierzyć w to, co się dzieje.

Oprah zapytała brata Whitney, czy spodziewał się takiego telefonu:

Nie, nie tak szybko. Nie spodziewałem się, że to może tak się skończyć - odpowiedział.

Bobbi Cristina powiedziała o Whitney:

Wszystko, co ludzie o niej mówią, te negatywne rzeczy, to śmieci. Moja mama taka nie była. Ja wiem, jaka ona była, jej rodzina także. Widziałam ją jako mamę.

Tu możecie obejrzeć wywiad z Bobbi Kristiną:

Jax

Zobacz także:

Whitney Houston miała anielski głos, ale piekielnie trudne życie. Jej wzloty i upadki

Córka Whitney Houston trafiła do szpitala!

Costner: Miałaś piękną DUSZĘ i byłaś PIĘKNĄ kobietą. Pożegnano Whitney Houston