Jennifer Aniston vs. Angelina Jolie. Która ma lepszą nogę?

Aktorki wybrały bardzo podobne suknie.

Nie da się ukryć, że Jennifer Aniston i Angelina Jolie nigdy nie zostaną dobrymi koleżankami. Jednak ciężko się oprzeć wrażeniu, że oprócz podobnego gustu w kwestii mężczyzn, mają także podobny styl. Przynajmniej czasami.

Od niedzielnej gali wręczenia Oscarów noga Angeliny Jolie jest wielką gwiazdą internetu. Ma nawet swój profil na Twitterze. Angelina Jolie prezentowała ją w taki sposób, że nie mogło być inaczej. Wystąpiła w długiej czarnej sukni z bardzo dużym rozcięciem. I cały czas wystawiała nogę.

Actress Angelina Jolie arrives before the 84th Academy Awards on Sunday, Feb. 26, 2012, in the Hollywood section of Los Angeles. (AP Photo/Amy Sancetta)

Tę kreację Jennifer Aniston miała na sobie na rozdaniu Złotych Globów w 2010 roku. Ten sam kolor, tak samo zabójczo głębokie rozcięcie. I te nogi! Była żona Brada Pitta od lat gości w rankingach na najbardziej seksowną czy najbardziej pożądaną gwiazdę.

Award presenter Jennifer Aniston poses at the 67th Annual Golden Globe Awards on Sunday, Jan. 17, 2010, in Beverly Hills, Calif. (AP Photo/Mark J. Terrill)

Która aktorka według Was ma lepszą nogę? Zagłosujcie w sondzie!

Jax

Zobacz także:

Prawdziwa impreza rozpoczyna się PO Oskarach: after party George'a Clooney'a i Eltona Johna

Noga Angeliny Jolie ma własny profil na Twitterze!

Najlepsze wpisy na Twitterze: Angelina szuka Brada, George gra w koszykówkę, czyli Oscary od kulis

Która ma lepszą nogę?
Więcej o:
Komentarze (56)
Jennifer Aniston vs. Angelina Jolie. Która ma lepszą nogę?
Zaloguj się
 • stachun

  Oceniono 57 razy 47

  Trup wysunął z trumny swe sinoblade odnóże... blee!! Jolie to nie tylko karykatura kobiety ale w ogóle człowieka! Wygląda jak zaniedbany i sponiewierany manekin. Można być zwolennikiem różnych typów urody, ale trzeba zauważyć, że to Jennifer wygląda zdrowo, kobieco i apetycznie. Zawsze miała świetną figurę. A Jolie owszem, jako bardzo młoda dziewczyna była atrakcyjna ale to już minęło! I zatrważające jest to, że ta jeszcze młoda kobieta wygląda na sporo starszą niż jest!

 • rysiek

  Oceniono 52 razy 46

  haha, pytanie retoryczne. aniston wygląda ZDROWO i młodo, jolie jest żylastą anorektyczna biała glistą. wygląda 10 lat starzej od aniston, a chyba jest ciut młodsza. porażka, co ta baba z sobą zrobiła...

 • noltee

  Oceniono 37 razy 35

  Zamienił brad-stryjek laseczkę na kijek...

 • dupa_w_zupie

  Oceniono 32 razy 30

  Choć nie znosze Aniston to przyznam obiektywnie że nie tylko jej noga wygląda tu lepiej ale całe cialo. Jolie chyba ma anoreksję

 • pati1405

  Oceniono 33 razy 27

  jennifer aniston ma piękną zdrową figurę a angelina wystawiła tą swoją kościstą bladą nogę ochyda

 • judas1

  Oceniono 32 razy 26

  Vangelina sie strasznie zestarzała - wygląda jak przechodzona aktorka porno....

 • czarny.kolor

  Oceniono 29 razy 25

  Biedna Jolie, jej los to donaszanie rzeczy i mężów po Aniston. Choć nie jestem wielbicielem urody Jennifer, to wygląda znacznie korzystniej niż ten straszny, wychudzony klown Angelina. Gdzie ten Pitt miał oczy? Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to odbiera mu rozum. Ale czy to kara dla niego nie była zbyt okrutna?

 • malutka1990

  Oceniono 38 razy 24

  aniston oczywiscie, nie wiem czemu brad pitt zostawil ja dla jolie, aniston lepsza

 • lunarosa

  Oceniono 27 razy 21

  Angelina źle dobrała suknię, nie dość, że bezkształtną to jeszcze w dodatku niekorzystnie kontrastującą z jej bladością, gdyby to był inny kolor, nie wyglądałaby na chorą. Czarny nigdy do niej nie pasował a ona uparcie się go trzyma. Ale po co wystawiła tę nogę białą jak kreda, żeby pokazać, że nie przejmuje się swoją wagą czy może ona nie jest świadoma, iż wygląda jak czwarty jeździec apokalipsy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX