Jennifer Aniston vs. Angelina Jolie. Która ma lepszą nogę?

Aktorki wybrały bardzo podobne suknie.

Nie da się ukryć, że Jennifer Aniston i Angelina Jolie nigdy nie zostaną dobrymi koleżankami. Jednak ciężko się oprzeć wrażeniu, że oprócz podobnego gustu w kwestii mężczyzn, mają także podobny styl. Przynajmniej czasami.

Od niedzielnej gali wręczenia Oscarów noga Angeliny Jolie jest wielką gwiazdą internetu. Ma nawet swój profil na Twitterze. Angelina Jolie prezentowała ją w taki sposób, że nie mogło być inaczej. Wystąpiła w długiej czarnej sukni z bardzo dużym rozcięciem. I cały czas wystawiała nogę.

Actress Angelina Jolie arrives before the 84th Academy Awards on Sunday, Feb. 26, 2012, in the Hollywood section of Los Angeles. (AP Photo/Amy Sancetta)

Tę kreację Jennifer Aniston miała na sobie na rozdaniu Złotych Globów w 2010 roku. Ten sam kolor, tak samo zabójczo głębokie rozcięcie. I te nogi! Była żona Brada Pitta od lat gości w rankingach na najbardziej seksowną czy najbardziej pożądaną gwiazdę.

Award presenter Jennifer Aniston poses at the 67th Annual Golden Globe Awards on Sunday, Jan. 17, 2010, in Beverly Hills, Calif. (AP Photo/Mark J. Terrill)

Która aktorka według Was ma lepszą nogę? Zagłosujcie w sondzie!

Jax

Zobacz także:

Prawdziwa impreza rozpoczyna się PO Oskarach: after party George'a Clooney'a i Eltona Johna

Noga Angeliny Jolie ma własny profil na Twitterze!

Najlepsze wpisy na Twitterze: Angelina szuka Brada, George gra w koszykówkę, czyli Oscary od kulis

Która ma lepszą nogę?