Terentiew zadecydowała - nikt nie zastąpi Andersza!

Miejsce w jury poczeka na aktora.
Nikt nie zastąpi Andersza! Miejsce w jury "Tylko taniec. Got to dance" poczeka na aktora Nikt nie zastąpi Alana Andersza w jury programu "Tylko taniec. Got to dance" - zdecydowała Nina Terentiew Po nieszczęśliwym wypadku, do którego doszło w ubiegły weekend w jednej z warszawskich willi, pojawiły się spekulacje dotyczące udziału aktora w nowym tanecznym show Polsatu. Szefowa stacji oświadczyła, że producenci programu "Tylko taniec. Got to dance" nie będą szukali zastępstwa za Alana Andersza. Agnieszka Sołtys, agentka aktora, w rozmowie z "Super Expressem" powiedziała, że jego stan się polepsza. - Alan jest świadomy, rozmawia, ma czucie, porusza kończynami. Wygląda na to, że kręgosłup nie został uszkodzony. Ale lekarze są ostrożni w wydawaniu jakichś ostatecznych opinii. Nie wiadomo, kiedy Alan wyjdzie ze szpitala. Wydaje się, że najgorsze już minęło. Wszyscy obawiali się, że po nieszczęśliwym wypadku Alan będzie sparaliżowany, jednak tak się nie stało. Już w marcu na antenie Polsatu rusza program "Tylko taniec. Got to dance". Nagrania z precastingów z udziałem gwiazdy serialu "39 i pół" zostały już nagrane. W połowie kwietnia ruszają odcinki na żywo. Jeżeli Andersz nie odzyska pełni swoich sił do tego czasu, nie będzie nowego jurora. Miejsce w jury będzie czekało tak długo, jak będzie to konieczne. Finał programu w maju.

Po nieszczęśliwym wypadku do którego doszło w ubiegły weekend w jednej z warszawskich willi, pojawiły się spekulacje dotyczące udziału aktora w nowym tanecznym show Polsatu.

Szefowa stacji oświadczyła, że producenci programu "Tylko taniec. Got to dance" nie będą szukali zastępstwa za Alana Andersza.

Agnieszka Sołtys, agentka aktora, w rozmowie z Super Expressem powiedziała, że jego stan się polepsza.


Alan jest świadomy, rozmawia, ma czucie, porusza kończynami. Wygląda na to, że kręgosłup nie został uszkodzony. Ale lekarze są ostrożni w wydawaniu jakichś ostatecznych opinii. Nie wiadomo, kiedy Alan wyjdzie ze szpitala.

Andersz Alan

Wydaje się, że najgorsze już minęło. Wszyscy obawiali się, że po nieszczęśliwym wypadku Alan będzie sparaliżowany, jednak tak się nie stało.

Już w marcu na antenie Polsatu rusza program "Tylko taniec. Got to dance". Nagrania z precastingów z udziałem gwiazdy serialu "39 i pół" zostały już nagrane. W połowie kwietnia ruszają odcinki na żywo. Jeżeli Andersz nie odzyska pełni swoich sił do tego czasu, nie będzie nowego jurora. Miejsce w jury będzie czekało tak długo, jak będzie to konieczne. Finał programu w maju.

 

pipsi

Zobacz także:

Prokuratura chce przesłuchać Alana Andersza!

NOWE informacje w sprawie Alana Andersza

Królikowski nie był na tej imprezie co Andersz?

Więcej o:
Komentarze (9)
Terentiew zadecydowała - nikt nie zastąpi Andersza!
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 12 razy 6

  Cała Polska odetchnęła z ulgą.

 • opetany

  Oceniono 11 razy 5

  Polsatowskie programy są takie denne.

 • cosma

  Oceniono 12 razy 2

  terentiew - tez się należy - taka terapia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! małpa - nie - kobieta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • m4rc1n31

  Oceniono 14 razy -2

  fffffffffffffff
  ffffffffffff
  ffffffffffffuuu
  uuuuuuu
  uuuuuuu
  uuuuuu
  ...kto będzie chciał oglądać tego fafluna.

 • tree

  Oceniono 10 razy -6

  No, teraz w końcu mogę powiedzieć, że nie znoszę tego aroganckiego typka. (Kto ogląda Vivę, ten wie!)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX