Prokuratura chce przesłuchać Alana Andersza!

Zeznania aktora są konieczne dla wyjaśnienia okoliczności wypadku.
Prokuratura chce przesłuchać Andersza! Zeznania aktora są konieczne dla wyjaśnienia okoliczności wypadku. Minął tydzień od wypadku Alana Andersza. Prokuratura nadal czeka na informację ze szpitala, kiedy poszkodowany będzie gotowy na złożenie zeznań - pisze "Fakt" Mija tydzień od tajemniczego wypadku Alana Andersza, w wyniku którego młody aktor doznał poważnych obrażeń. Gdy pojawiły się pogłoski, że ktoś "pomógł" Anderszowi upaść ze schodów w jednej z warszawskich willi, sprawą zainteresowała się prokuratura. Stan 23-latka poprawia się z dnia na dzień. Aktor odzyskał przytomność, jednak wciąż jest zbyt słaby, by móc złożyć zeznania. A mogą być one kluczowe dla całego śledztwa. Oczywiście czekamy na informację ze szpitala, kiedy poszkodowany będzie gotowy na złożenie zeznań. Sprawa jest na etapie wyjaśniania. Póki nikomu nie są postawione zarzuty, wszyscy przesłuchiwani są w roli świadka - powiedział w rozmowie z "Faktem" Paweł Wierzchołowski z prokuratury na warszawskim Mokotowie. Podobno po obejrzeniu nagrania z monitoringu śledczy wiedzą już, z kim Andersz wdał się na imprezie w bójkę. Nadal nie wiadomo jednak, czy to właśnie w wyniku szarpaniny aktor stracił równowagę na schodach.

Mija tydzień od tajemniczego wypadku Alana Andersza, w wyniku którego młody aktor doznał poważnych obrażeń. Gdy pojawiły się pogłoski, że ktoś "pomógł" Anderszowi upaść ze schodów w jednej z warszawskich willi, sprawą zainteresowała się prokuratura.

Alan Andersz

Stan 23-latka poprawia się z dnia na dzień. Aktor odzyskał przytomność, jednak wciąż jest zbyt słaby, by móc złożyć zeznania. A mogą być one kluczowe dla całego śledztwa.

Oczywiście czekamy na informację ze szpitala, kiedy poszkodowany będzie gotowy na złożenie zeznań. Sprawa jest na etapie wyjaśniania. Póki nikomu nie są postawione zarzuty, wszyscy przesłuchiwani są w roli świadka - powiedział w rozmowie z "Faktem" Paweł Wierzchołowski z prokuratury Warszawa - Mokotów.

Andersz Alan

Podobno po obejrzeniu nagrania z monitoringu śledczy wiedzą już, z kim Andersz wdał się na imprezie w bójkę. Nadal nie wiadomo jednak, czy to właśnie w wyniku szarpaniny aktor stracił równowagę na schodach.

 

Olinek

Zobacz także:

Julia Pietrucha odlatuje z ukochanym

Królikowski nie był na tej imprezie co Andersz?

Anna Mucha zostanie PROJEKTANTKĄ?

Więcej o:
Komentarze (10)
Prokuratura chce przesłuchać Alana Andersza!
Zaloguj się
 • cosma

  Oceniono 9 razy 5

  Dajcie - już spokój !!! Każdego dnia - ktoś w mordę dostaje !!!
  Sądzę ,że bardziej chodzi o reklamę programu w którym A.A. - jest jurorem , niż przejmowanie się jego stanem zdrowia !!!

 • ladyzgaga

  Oceniono 10 razy 2

  A to, że wczoraj miałam cały dzień srakę i rzygałam to też opiszecie?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 11 razy -1

  Już nie mogłem się doczekać na kolejnego newsa o tym pokemonie.

 • aldonathebest

  Oceniono 9 razy -1

  I znowu ta ryżawa facjata. Jak obiecałam tak robię: rzyg na ten watek!

 • annemorre

  Oceniono 7 razy -1

  O ku..., i znowu Andersz -,-

 • blondyna156

  Oceniono 2 razy -2

  wielka afera sie stała...mógł sie zachowywac,to,ze ma taki a nie inny temperament go wcale nie usprawiedliwia...i to,że jest pseudo gwiazdą
  gdyby ktoś zupełnie "normalny" sprowokował taką bójkę i trafił do szpitala mysle,ze nikt by się tym nie zajął.
  Aż sie dziwię,że jeszcze nie dostał ochrony jak matka MAdzi...

  żenada..

 • agn.woz

  Oceniono 2 razy -2

  http://openplus.pl/google-analytics/ Webinar tylko 119zł + VAT zamiast 960! mega promocja!!! Ilość miejsc ograniczona.

 • lk

  Oceniono 10 razy -2

  Za sam ryj bym mu wyjebał. Jak widać nie tylko ja.

 • nkwd3

  Oceniono 10 razy -2

  Poboli i przestanie ,łeb nie szklanka da się poskładać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX