Opublikowano zdjęcie Whitney w TRUMNIE!

Znany brukowiec znów szokuje.
Opublikowano zdjęcie Whitney w TRUMNIE! Znany brukowiec znów szokuje Amerykański tabloid "National Enquirer" opublikował na okładce zdjęcie Whitney Houston leżącej w trumnie Redakcja amerykańskiego tabloidu "National Enquirer" po raz kolejny zdecydowała się na publikację kontrowersyjnych zdjęć. Po rekonstrukcji ostatnich chwil życia Whitney Houston przyszedł czas na coś jeszcze bardziej szokującego. Okładkę najnowszego numeru brukowca zdobi (?) ostatnie zdjęcie gwiazdy. Na fotografii widać piosenkarkę... leżącą w trumnie. Medioznawcy twierdzą, że decydując się na tego typu publikację, dziennikarze przekroczyli fundamentalną granicę. Nie wiadomo też, jak redakcja gazety zdobyła szokujące zdjęcie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że fotografia musiała zostać zrobiona w czasie prywatnej uroczystości w domu pogrzebowym. Rodzinie zmarłej zależało na kameralnym charakterze uroczystości. Czyżby ktoś chciał zarobić na śmierci Whitney i podesłał redakcji tabloidu "zdjęcie na okładkę"?

Redakcja amerykańskiego tabloidu "National Enquirer" po raz kolejny zdecydowała się na publikację kontrowersyjnych zdjęć. Po rekonstrukcji ostatnich chwil życia Whitney Houston przyszedł czas na coś jeszcze bardziej szokującego. Okładkę najnowszego numeru brukowca zdobi (?) ostatnie zdjęcie gwiazdy. Na fotografii widać piosenkarkę... leżącą w trumnie.

whitney houston nie żyje, whitney houston

Medioznawcy twierdzą, że decydując się na tego typu publikację, dziennikarze przekroczyli fundamentalną granicę. Nie wiadomo też, jak redakcja gazety zdobyła szokujące zdjęcie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że fotografia musiała zostać zrobiona w czasie prywatnej uroczystości w domu pogrzebowym. Rodzinie zmarłej zależało na kameralnym charakterze uroczystości. Czyżby ktoś chciał zarobić na śmierci Whitney i podesłał redakcji tabloidu "zdjęcie na okładkę"?

 

Olinek

Zobacz także:

Costner: Miałaś piękną DUSZĘ i byłaś PIĘKNĄ kobietą. Pożegnano Whitney Houston

Córka Whitney pójdzie na ODWYK!

Narkotyki, przemoc, alkohol: One były w TOKSYCZNYCH związkach

Więcej o:
Komentarze (18)
Opublikowano zdjęcie Whitney w TRUMNIE!
Zaloguj się
 • wlczkj

  Oceniono 12 razy 10

  Sami to właśnie opublikowaliście!!! Jesteście tacy sami, a w zasadzie jeszcze gorsi bo krytykujecie gazetę, a tutaj to samo jest.

 • lyga81

  Oceniono 5 razy 5

  po co piszecie że jesteście portalem bez cenzury skoro to nieprawda!!!!!!!!!!!!!!!

 • malagi

  Oceniono 4 razy 4

  Oj drogi plotku,a czy wy nie chcecie zarobić wkładając aparat gwiazdom między kolana i mówiąc,że odsłoniły ciało?Logika!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 8 razy 4

  Oni sprzedają zdjęcia w trumnie, wy cycki i majtki - wszystko jest na sprzedaż. Przecież rozważanie pojęcia smaku w kontekście tabloidów jest bezcelowe.

 • teona

  Oceniono 3 razy 3

  na pudlu nie jest ocenzurowane :P

 • dodusia2006

  Oceniono 4 razy 2

  kremacja jest lepsza niż oglądanie takiego nieboszczka.

 • czeyo

  Oceniono 4 razy 2

  Przeciez nie jest 'Świętym Tureckim' - jezeli byla wystawiona w odkrytej trumnie i nie bylo zakazu fotografowania to nalezalo sie spodziewac,ze hieny ze szmatlawca zrobia z tego uzytek.

 • andrea

  Oceniono 3 razy 1

  Na pudelku jest to zdjęcie, Whitney oczywiście, bardzo ładnie wyglądała nawet po śmierci. A swoją drogą, zastanawiająca indolencja organizatorów: Brown wszedł zrobił zadymę choć rodzina na niego wściekła, ktoś z najbliższych SPRZEDAŁ fotkę za ciężkie pieniądze do prasy, to co to za hieny ci najbliżsi ? do kogo teraz pretensje?

 • 2mimi

  Oceniono 1 raz 1

  a tak wogole, to po co rodzina rozglasza, ze Whitney pochowana zostala w bizuteri za pol miliona dolarow (podpis pod zdjeciem) - chca przyciagnac hieny cmentarne? no chyba, ze chca nastepnej sensacji, bo ktos napewno zainteresuje sie ta bizuteria.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX