Królikowski nie był na tej imprezie co Andersz?

Nowe fakty w sprawie młodego aktora.
Królikowski nie był z Anderszem? Nowe fakty w sprawie wypadku młodego aktora. Do wypadku Alana Andersza nie doszło na imprezie innego aktora - Antka Królikowskiego, który obchodził tego samego dnia 23. urodziny, donosi prokuratura. Jak dowiedział się Plotek.pl od Pawła Wierzchowskiego z Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów, w dotychczasowych materiałach zebranych w sprawie nie pojawiło się nazwisko Antka Królikowskiego. - Nie było takiego nazwiska w dokumentach dotyczących sprawy, które zebraliśmy do tej pory. Ta impreza odbyła się w klubie "Matrix" przy Malczewskiego w Warszawie. To zaprzecza plotkom, jakoby do zdarzenia z udziałem Alana Andersza doszło na imprezie innego młodego aktora - Antka Królikowskiego, który 17 lutego obchodził akurat 23. urodziny. Jak donosi nam osoba z otoczenia Andersza: - Między Alanem a jednym z uczestników imprezy doszło do dość ostrej wymiany zdań. W zasadzie wszystko potoczyło się tak szybko, że ciężko określić, czy ze schodów spadł sam, czy raczej był to skutek szarpaniny. I dodaje: - Alan ma specyficzny styl bycia, przy pierwszym spotkaniu może się wydawać irytujący. Ale jeśli okaże się, że ktoś mu to zrobił, nie ma dla tej osoby żadnego wytłumaczenia. Prokuratura twierdzi, że prawdopodobnie zostanie wszczęte postępowanie ws. nieumyślnego spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Jak dowiedział się Plotek.pl od Pawła Wierzchowskiego z Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów w dotychczasowych materiałach zebranych w sprawie nie pojawiło się nazwisko Antka Królikowskiego.

Nie było takiego nazwiska w dokumentach dotyczących sprawy, które mamy do tej pory. A impreza odbyła się w klubie "Matrix" przy Malczewskiego w Warszawie.

To zaprzecza plotkom, że do zdarzenia z udziałem Alana Andersza doszło na imprezie innego młodego aktora - Antka Królikowskiego, który 17 lutego obchodził 23. urodziny.

Krolikowski Antoni Antek

Jak donosi nam osoba z otoczenia Andersza:

Między Alanem a jednym z uczestników imprezy doszło do dość ostrej wymiany zdań. W zasadzie wszystko potoczyło się tak szybko, że ciężko określić, czy ze schodów spadł sam, czy raczej był to skutek szarpaniny.

Andersz AlanI dodaje:

Alan ma specyficzny styl bycia, przy pierwszym spotkaniu może się wydawać irytujący. Ale jeśli okaże się, że ktoś mu to zrobił, nie ma dla tej osoby żadnego wytłumaczenia.

alan andersz

Prokuratura twierdzi, że prawdopodobnie zostanie wszczęte postępowanie ws. nieumyślnego spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Olinek

Zobacz także:

Andersz uderzył głową o krawędź schodów. Wypadek czy przestępstwo?

Alan Andersz odzyskał przytomność?

Ciężkie obrażenia głowy i poważna operacja - co z Alanem Anderszem?

Więcej o: