Nie zadzwoniono po karetkę. Alana Andersza do szpitala odwiózł uczestnik imprezy

Nowe fakty.
Alan Andersz trafił do szpitala Aktor doznał poważnego urazu. Sprawę bada prokuratura Alan Andersz w piątkową noc uległ wypadkowi. Spadł ze schodów i doznał groźnego urazu głowy. W tej chwili przebywa w szpitalu. Jego stan jest ciężki. Alan Andersz w piątkową noc uległ wypadkowi. Spadł ze schodów i doznał groźnego urazu głowy. W tej chwili przebywa w szpitalu. Jego stan jest ciężki. Jak dowiedział się Plotek.pl od osoby uczestniczącej w imprezie urodzinowej, na której doszło do zdarzenia, nikt nie wezwał karetki pogotowia. Do szpitala Andersza odwiozła samochodem jedna z obecnych tam osób. Mokotowska prokuratura już bada, co dokładnie wydarzyło się w piątek wieczorem w klubie Willa Matrix przy ul. Malczewskiego. Aktor był tam ze znajomymi. Na imprezie bawiło się ok. 300 osób. Andersz zaczął się z kimś szarpać (nie wiadomo, kto zaczął). Obaj spadli ze schodów. Alan Andersz uderzył głową o schody tak nieszczęśliwie, że doznał poważnego urazu. Przebywa w szpitalu w stanie śpiączki farmakologicznej. Według naocznego świadka, który został już przesłuchany, nic nie wskazywało na to, że aktor został celowo zepchnięty ze schodów. - Na razie nie ma mowy o tym, by komukolwiek stawiać zarzuty - podkreśla prok. Paweł Wierzchołowski, szef mokotowskiej prokuratury. Niewykluczone jest np. to, że jeden z mężczyzn poślizgnął się na schodach i przypadkowo pociągnął za sobą drugiego. Na razie nic nie wskazuje na to, żeby oprócz szarpaniny doszło do jakiejś bójki. Niespełna 24-letni Alan Andersz znany jest przede wszystkim z ról serialowych. Popularność przyniosła mu rola w "39 i pół", gdzie grał Patryka, niesfornego syna głównego bohatera Darka. Ostatnio grał m.in. policjanta w "Układzie warszawskim", gdzie jako "Młody" prowadził śledztwa wspólnie z "Kosą" (Adam Ferency) i "Sikorkiem" (Bartłomiej Topa).

Alan Anders w piątkową noc uległ wypadkowi. Spadł ze schodów i doznał groźnego urazu głowy. W tej chwili przebywa w szpitalu. Jego stan jest ciężki.

Jak dowiedział się Plotek.pl od osoby uczestniczącej w imprezie urodzinowej, na której doszło do zdarzenia, nikt nie wezwał karetki pogotowia. Do szpitala Andersza odwiozła samochodem jedna z obecnych tam osób.

Andersz Alan

Andersz Alan

Lex

Zobacz także:
Oto jurorzy Tylko taniec
Alan Andersz doznał poważnego urazu głowy

Więcej o:
Komentarze (17)
Nie zadzwoniono po karetkę. Alana Andersza do szpitala odwiózł uczestnik imprezy
Zaloguj się
 • olaboga

  Oceniono 9 razy 9

  Nie no, super błyskotliwych znajomych ma! Zleciał ze schodów, stracił przytomność, krwi pewnie trochę poleciało ale po co karetkę? Lepiej wziąć chłopaka (nieprzytomną "kukłę"), z podejrzeniem urazu kręgosłupa z tej podłogi, przez ramię i do swojego samochodu... Brawa!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy 7

  "Plotek.pl dowiedział się, że uczestnicy imprezy urodzinowej, podczas której doszło do zdarzenia, nie wezwali karetki pogotowia. Do szpitala Andersza odwiozła samochodem jedna z obecnych tam osób." - a z jakich źródeł dowiedział się Plotek? Z Super Expressu? A może z Pudla, który cytuje SE?

 • bezkrytycznie

  Oceniono 6 razy 6

  Dobrze, że są inne, niezablokowane artykuły o grycankach, gdzie można o tych paniach pisać do woli:D

 • jarekkaczynski

  Oceniono 6 razy 6

  Jak to sie stalo ze on spadl ze schodow? Czy zostal popchniety czy byl mocno na alkoholu/narkotykach? Dlaczego tego nie napisza? 2 rozne sprawy.

 • ciocia.lodzia

  Oceniono 9 razy 3

  Uroda Szympansa.. czyli pewnie lubi się bić. Dajcie mu spokój, pośpi trochę, odpocznie od tego smogu, warszawskiego syfu, wyzdrowieje..

 • m.jackson4ever

  0

  dlaczego inne źródła podają, że został pobity do nieprzytomności a wy piszecie o upadku ze schodów? ://

 • cholera

  Oceniono 2 razy 0

  Noje sie tego chlopaka jak nań patrzę. Teraz beda walkowac ten temat iles razy dziennie.

 • wykolejony

  Oceniono 4 razy 0

  o matulku, kolejny cykl reportażzy...no ale żyć z czegoś trza , nie?....chłopaka szkoda, jezeli sie wykaraska bedzię miał "pamiątkę dokońca życia"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX