Córka Whitney pójdzie na ODWYK!

Rodzina dała jej czas na żałobę. Teraz chce, aby Bobbi Kristina podjęła leczenie.
Córka Whitney pójdzie na odwyk! Rodzina dała jej czas na żałobę. Teraz chce, aby Bobbi Kristina podjęła leczenie Po ostatnim pożegnaniu Whitney Houston jej rodzina zajmie się córką gwiazdy, Bobbi Kristiną. Chce, by podjęła ona trwające 60 dni leczenie w ośrodku odwykowym. W sobotę odbył się pogrzeb Whitney Houston. Po ostatnim pożegnaniu artystki jej rodzina chce zająć się córką gwiazdy, Bobbi Kristiną. 19-latka od wielu lat zmaga się z problemami z alkoholem i środkami odurzającymi. Po śmierci matki próbowała szukać pocieszenia w narkotykach. W ciężkim stanie trafiła nawet do szpitala. Jak podają zagraniczne media, krewni Bobbi Kristiny chcą, aby córka Whitney podjęła trwające 60 dni leczenie w ośrodku odwykowym. To nie będzie pierwszy odwyk nastolatki. W marcu ubiegłego roku wyciekły zdjęcia, na których Bobbi Kristina wciągała kokainę. Jej ówczesny chłopak mówił wtedy: - Próbowałem ją powstrzymywać. Ale ona powiedziała: Jestem jak moja mama! Obawiam się, że jeśli nie przestanie brać, to ją kiedyś zabije - wyznał. Córka Houston i Browna tłumaczyła później, że zdjęcia zostały źle zinterpretowane. Trudno w to jednak do końca uwierzyć, patrząc na kolejne załamania Bobbi Kristiny. Rodzina dziewczyny teraz, po pogrzebie Whitney, chce podjąć zdecydowane kroki, by ratować 19-latkę. - Bobbi Kristina czuje się już o wiele lepiej. Jest niezwykle poruszona śmiercią swojej matki i chciałaby móc uporać się z tą tragedią w spokoju. Dlatego ponownie proszę o uszanowanie jej prywatności - powiedział Bobby Brown, ojciec dziewczyny. Trzymamy kciuki za pomyślne rezultaty leczenia. Jak mówią osoby z otoczenia rodziny Houston, Whitney byłaby szczęśliwa widząc, że ukochanej córce udało się wygrać z nałogiem.

W sobotę odbył się pogrzeb Whitney Houston. Po ostatnim pożegnaniu artystki jej rodzina chce zająć się córką gwiazdy, Bobbi Kristiną. 19-latka od wielu lat zmaga się z problemami z alkoholem i środkami odurzającymi. Po śmierci matki próbowała szukać pocieszenia w narkotykach. W ciężkim stanie trafiła nawet do szpitala. Jak podają zagraniczne media, krewni Bobbi Kristiny chcą, aby córka Whitney podjęła trwające 60 dni leczenie w ośrodku odwykowym.

whitney houston, whitney houston nie żyje, bobbi kristina

whitney houston, whitney houston nie żyje, bobbi kristina, odwyki gwiazd

Singer Whitney Houston, left, and daughter Bobbi Kristina Brown arrive at the Pre-Grammy Gala & Salute to Industry Icons with Clive Davis honoring David Geffen on Saturday, Feb. 12, 2011 in Beverly Hills, Calif. (AP Photo/Dan Steinberg)

To nie będzie pierwszy odwyk nastolatki. W marcu ubiegłego roku wyciekły zdjęcia, na których Bobbi Kristina wciągała kokainę. Jej ówczesny chłopak mówił wtedy:

Próbowałem ją powstrzymywać. Ale ona powiedziała: Jestem jak moja mama! Obawiam się, że jeśli nie przestanie brać, to ją kiedyś zabije.

Córka Houston i Browna tłumaczyła później, że zdjęcia zostały źle zinterpretowane. Trudno w to jednak do końca uwierzyć, patrząc na kolejne załamania Bobbi Kristiny. Rodzina dziewczyny teraz, po pogrzebie Whitney, chce podjąć zdecydowane kroki, by ratować 19-latkę.

Bobbi Kristina czuje się już o wiele lepiej. Jest niezwykle poruszona śmiercią swojej matki i chciałaby móc uporać się z tą tragedią w spokoju. Dlatego ponownie proszę o uszanowanie jej prywatności - powiedział Bobby Brown, ojciec dziewczyny.

bobby brown, whitney houston nie żyje, whitney houston, bobbi kristina

Trzymamy kciuki za pomyślne rezultaty leczenia. Jak mówią osoby z otoczenia rodziny Houston, Whitney byłaby szczęśliwa widząc, że ukochanej córce udało się wygrać z nałogiem.

whitney houston, bobbi kristina, whitney houston nie żyje

whitney houston, whitney houston nie żyje, bobbi kristina

 

Olinek

Zobacz także:

Costner: Miałaś piękną DUSZĘ i byłaś PIĘKNĄ kobietą. Pożegnano Whitney Houston

Whitney Houston żegnają tłumy fanów

Bliscy Whitney Houston KŁÓCĄ SIĘ o córkę gwiazdy!

Więcej o:
Komentarze (10)
Córka Whitney pójdzie na ODWYK!
Zaloguj się
 • szaron_stoln

  Oceniono 12 razy 12

  Im większe bogactwa, tym bardziej zryta psycha...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 22 razy 10

  Od nadmiaru pieniędzy się we łbie poprzestawiało... 19 lat i ma wieloletnie problemy z alkoholem i prochami... Po prostu kindersztuby jej brak. No, ale rodziców miała nietęgich, zapijaczonych lub/i zaćpanych, to na kim miała się wzorować.

 • mickeeymouse

  Oceniono 6 razy 6

  Niech idzie na ten odwyk i się wyleczy , bo to co wyrabiają dzisiejsze gwiazdy , to szkoda słów..

 • lobsterl

  Oceniono 10 razy 4

  jaka matka, taka córka

 • maksimum

  Oceniono 8 razy 4

  A co bedzie robic po odwyku,bo nie slyszalem by spiewala czy byla znana z czegos innego?Na studia tez chyba nie chce isc?

 • alinesis

  Oceniono 7 razy 3

  biedna dziewczyna... ale nisetety tak koncza dzieci slawnych gwiazd kiedy rodzice pokazuja im taka droge...

 • czeyo

  Oceniono 7 razy 3

  Mnie interesuje kto moze wyslac na odwyk nasze polskie dzieci - co mnie obchodzi dziecie cpunow podwojnie obciazone genetycznie

 • ladyzgaga

  Oceniono 2 razy 2

  Chcą się zająć dla kasy. Jakby kasy nie miała, to by się każdy od niej dupą odwrócił

 • koksu11

  Oceniono 1 raz 1

  co ten syf potrafi zrobic z człowiekiem ... http://krz.ch/szok

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX