Pogrzeb Whitney Houston TYLKO dla rodziny! Fani sami opłakują śmierć gwiazdy

Bliscy pożegnają Whitney na prywatnym pogrzebie.
Pogrzeb Whitney tylko dla rodziny Bliscy pożegnają Whitney na prywatnym pogrzebie. Pogrzeb Whitney Houston będzie kameralną uroczystością, na którą wstęp będą mieli tylko najbliżsi gwiazdy! Pogrzeb odbbędzie się 18 lutego w kościele w Newark To już pewne: Pogrzeb Whitney Houston będzie kameralną uroczystością, na którą wstęp będą mieli tylko najbliżsi gwiazdy! "Rodzina Houston dziękuje wielbicielom i przyjaciołom artystki za ich modlitwy, ale życzy sobie prywatnej uroczystości. To była decyzja rodziny. Przez 30 lat dzielili się nią ze światem. Teraz jest ich czas na pożegnanie z ich córką i matką" - powiedziała organizatorka pogrzebu diwy, Carolyn Whigham. Ciało artystki zostało we wtorek przetransportowane samolotem z Los Angeles, gdzie Houston zmarła w ubiegłą sobotę, do Nowego Jorku. Z lotniska trumnę odebrano złotym karawanem. Fani gromadzą się pod domem pogrzebowym "Whigham", gdzie zostawiają kwiaty i znicze. Ostatnie pożegnanie Whitney odbędzie się w sobotę 18 lutego w kościele w Newark. Niewykluczone, że kilka dni później zostanie też zorganizowana uroczystość dla fanów, jednak na razie nie ma mowy o konkretnej dacie.

To już pewne: Pogrzeb Whitney Houston będzie kameralną uroczystością, na którą wstęp będą mieli tylko najbliżsi gwiazdy!

Whitney Houston, Whitney Houston nie żyje

Rodzina Houston dziękuje wielbicielom i przyjaciołom artystki za ich modlitwy, ale życzy sobie prywatnej uroczystości. To była decyzja rodziny. Przez 30 lat dzielili się nią z miastem, ze stanem, ze światem. Teraz jest ich czas na pożegnanie z ich córką, matką - powiedziała organizatorka pogrzebu diwy, Carolyn Whigham.

whitney houston nie żyje, whitney houston

whitney houston, whitney houston nie żyje

Ciało artystki zostało wczoraj przetransportowane samolotem z Los Angeles, gdzie Houston zmarła w ubiegłą sobotę, do Nowego Jorku. Z lotniska trumnę odebrano złotym karawanem.

A hearse under heavy police escort arrived late Monday at a funeral home officials said was handling the arrangements for late pop star Whitney Houston. The hearse traveled from Teterboro Airport, where officials had told The Associated Press Houston's body would arrive Monday night on a flight from the Los Angeles area. Dozens of Houston fans went to the funeral home, where they played her songs, sang, lit candles to remember her and hoped to get a glimpse of her casket. Houston's family raised the possibility of holding a wake Thursday and a funeral Friday at Newark's Prudential Center, which hosts college and professional sporting events and seats about 18,000 people. City officials were awaiting the family's arrival to complete the funeral planning. February 13, 2012 X17online.com  *** Local Caption *** Whitney Houston

Fani gromadzą się pod domem pogrzebowym "Whigham", gdzie zostawiają kwiaty i znicze.

whitney houston, whitney houston nie żyje

whitney houston, whitney houston nie żyje

Ostatnie pożegnanie Whitney odbędzie się w sobotę, 18 lutego w kościele w  Newark. Niewykluczone, że kilka dni później zostanie też zorganizowana uroczystość dla fanów, jednak na razie nie ma mowy o konkretnej dacie.

 

Olinek

Zobacz także:

Whitney Houston przed śmiercią zagrała w filmie! Premiera w sierpniu

Najnowsze doniesienia ws. śmierci Whitney Houston: Przesłuchiwani lekarze!

Córka Whitney Houston trafiła do szpitala!

Więcej o:
Komentarze (8)
Pogrzeb Whitney Houston TYLKO dla rodziny! Fani sami opłakują śmierć gwiazdy
Zaloguj się
 • plepla

  Oceniono 11 razy 11

  Decyzja rodziny jest słuszna.Po co robić cyrk z pogrzebu.

 • jkjk

  Oceniono 9 razy 9

  widać w jej rodzinie są rozsądni ludzie , którym szajba jeszcze nie odbiła

 • instalka

  Oceniono 6 razy 6

  no no, ludzie maja klasę. Sie nie spodziewałam.
  Przynajmniej oni nie robią szopki z pogrzebu, bo wspominajc odejscie innej wielkiej osoby - Jacksona, to do tej pory mam uczucie niesmaku.

 • gabka202

  Oceniono 4 razy 4

  Dobrze że rodzina tak zdecydowała. Po co zapraszać fanów. Zrobiło by się bardzo tłoczno a rodzina zapewne chcę z spokoju pochować Withney

 • m.jackson4ever

  Oceniono 2 razy 2

  i dobrze, po co im sped bydła

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 2 razy -2

  "Rodzina Houston dziękuje wielbicielom i przyjaciołom artystki" - a jak chcą show, to do cyrku nie idą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX