Bliscy Whitney Houston KŁÓCĄ SIĘ o córkę gwiazdy!

Od śmierci gwiazdy minęło dopiero kilka dni, a jej rodzina już nie może dojść do porozumienia.
Rodzina kłóci się o córkę Whitney Od śmierci gwiazdy minęło dopiero kilka dni, a jej rodzina już się pokłóciła Rodzina Whitney Houston chce odseparować jej córkę, Bobbi Kristinę, od ojca dziecka - Bobby'ego Browna. Według bliskich może on mieć zły wpływ na dziewczynę Były mąż Whitney Houston, Bobby Brown, nie cieszy się sympatią wśród członków jej rodziny. Trudno im się dziwić - to właśnie po związaniu się z nim Whitney zaczęła sięgać po narkotyki. Według najnowszych informacji spór między bliskimi zmarłej jest na tyle poważny, że rodzina Houston stara się odseparować od ojca Bobbi Kristinę, córkę gwiazdorskiej pary! Jak podają amerykańskie media, Brown jest wściekły na Cissy Houston. Muzyk obarcza byłą teściową winą za to, że przez kilka dni od śmierci Whitney nie mógł zobaczyć się z córką. Cissy wraz z resztą krewnych i przyjaciół nieżyjącej gwiazdy stara się zapewnić Bobbi Kristinie najlepszą opiekę. Nastolatka już dwa razy trafiła do szpitala, szukając ukojenia bólu po stracie matki w alkoholu i środkach odurzających. "Brown przyleciał do Los Angeles w niedzielę wieczorem. Tylko po to, aby być przy córce. Jest bardzo zdenerwowany z powodu zachowania bliskich eksżony. Zobaczył swoje dziecko dopiero we wtorek" - opowiada osoba z otoczenia Bobby'ego.

Były mąż Whitney Houston, Bobby Brown, nie cieszy się sympatią wśród członków jej rodziny. Trudno im się dziwić - to właśnie po związaniu się z wokalistą r'n'b Whitney zaczęła sięgać po narkotyki. Według najnowszych informacji spór między bliskimi zmarłej jest na tyle poważny, że rodzina Houston stara się odseparować od ojca Bobbi Kristinę, córkę gwiazdorskiej pary!

whitney houston, whitney houston nie zyje, bobbi kristina, bobby brown

Jak podają amerykańskie media, Brown jest wściekły na Cissy Houston. Muzyk obarcza byłą teściową winą za to, że przez kilka dni od śmierci Whitney nie mógł zobaczyć się z córką. Cissy wraz z resztą krewnych i przyjaciół nieżyjącej gwiazdy stara się zapewnić Bobbi Kristinie najlepszą opiekę. Nastolatka już dwa razy trafiła do szpitala, szukając ukojenia bólu po stracie matki w alkoholu i środkach odurzających.

Brown przyleciał do Los Angeles w niedzielę wieczorem. Tylko po to, aby być przy córce. Jest bardzo zdenerwowany z powodu zachowania bliskich eks-żony. Zobaczył swoje dziecko dopiero wczoraj- opowiada osoba z otoczenia Bobby'ego.

Czy bliskim zmarłej Whitney uda się zapomnieć o wzajemnej niechęci przynajmniej na czas pogrzebu? I czy przekonuje Was Brown, który chce pomóc Bobbi Kristinie?

bobby brown, whitney houston nie żyje

Olinek

Zobacz także:

Pogrzeb Whitney Houston TYLKO dla rodziny! Fani sami opłakują śmierć gwiazdy

Najnowsze doniesienia ws. śmierci Whitney Houston: Przesłuchiwani lekarze!

Whitney Houston przed śmiercią zagrała w filmie! Premiera w sierpniu

Więcej o:
Komentarze (19)
Bliscy Whitney Houston KŁÓCĄ SIĘ o córkę gwiazdy!
Zaloguj się
 • weronika.franco

  Oceniono 23 razy 17

  GŁUPI CWEL! TO WSZYSTKO PRZEZ NIEGO, ZMARNOWAŁ TAKA KOBIETĘ!

 • art_102

  Oceniono 11 razy 11

  Na miejscu rodziny stanąłbym na głowie, żeby gość był jak najdalej od córki. Zniszczył jedną kobietę, przy okazji serwując córce narkotykowo-imprezowe dzieciństwo. Teraz sie nagle obudził i che być dobrym tatusiem?! A skąd wie co to znaczy? Na szczęście córka ma już 19 lat i sama może zdecydować, jak i z kim chce być, na razie niech jej dają spokój, dziewczyna jest w szoku.

 • princess_leya

  Oceniono 11 razy 9

  Ten śmieć zniszczył już jedno istnienie, wciągnął Whitney w narkotyki, a córka mu pewnie potrzebna tylko ze względu na kasę, bo będzie jak z muzyką Michaela, raptem wszyscy zaczną kupować jej płyty. Mała wszystko odziedziczy, a on chce być prawnym opiekunem, żeby dobrać się do kasy. S*kinsyn jeden.

 • bjorn

  Oceniono 10 razy 8

  Przyszedl po corke bo teraz zacznia splywac pieniadze na jej konto z okazji wzrosu sprzedazy posmiertnej

 • andrea

  Oceniono 8 razy 6

  No tak, kto podrzędnemu piosenkarzynie teraz będzie zapewniał sławę? Córka, bo o nim to słychać jedynie z tej racji że jest zatwardziałym narkomanem i zmarnował życie takiej cudnej i zdolnej kobiecie ! Hiena wstrętna, lawina krytyki powinna na niego spadnąć, kochała go nieszczęsna i pozwala mu wiele razy wracać. Strasznie, że taka uroda, sława, talent i kasa, nie dały jej jednak szczęścia !

 • 2mimi

  Oceniono 7 razy 3

  Masz racje akig, corka praktycznie nie widziala sie z ojcem od kilku lat, a w ostatnim roku kilka juz razy byla przylapana na cpaniu + alkohol. Nie ma co szukac winnych i wszysto zrzucac na ojca. Whitney tez brala bo chciala a nie dlatego, ze on ja do tego zmusil - jak? Rozejrzyjcie sie wkolo albo siegnijcie w pamiec - znacie lub znaliscie przeciez rozne rodziny - czy kazda zona alkoholika sama stawala sie alkoholiczka? NIE.

 • akig

  Oceniono 5 razy 3

  po co ta szopka przecież Whitney sięgając po narkotyki była dorosła i wiedziała co robi jak ktoś nie chce brać to nie weżmie choćby nie wiem co a co do córci to jeszcze się z ojcem wcale nie widziała a już dwa razy prochy z alkoholem zmieszała, a to też jego wina ?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 3

  A nikt nie pisze o pieniądzach. Przecież rozchodzi się o to.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX