Whitney Houston nie żyje: Najnowsze doniesienia!

Co mogło być przyczyną śmierci?

O tragedii poinformował świat rzecznik piosenkarki - Jill Fritzo. Gwiazda zmarła około 2 w nocy czasu polskiego. Policja, jak i prokurator nie podali na razie oficjalnej przyczyny śmierci Whitney Houston.

Whitney Houston attends the Pre-Grammy Gala & Salute to Industry Icons in Beverly Hills, California, in this file photo taken February 12, 2011. Houston has died, according to her publicist on February 11, 2012. She was 48. REUTERS/Phil McCarten/Files (UNITED STATES - Tags: ENTERTAINMENT OBITUARY)  SLOWA KLUCZOWE:  :rel:d:bm:GM1E72D1E4701

Ciało piosenkarki znalazł jej ochroniarz - poinformowała Courtney Barnes, agentka Ray'a J.

Mark Rosen z miejscowej policji podaje, że "nie ma oczywistych oznak popełnienia przestępstwa". Co tak naprawdę stało się w hotelu w Beverly Hills? W pokoju nie było żadnych narkotyków, artystka, wg policji, nie spożywała alkoholu, znaleziono natomiast kilka opakowań z tabletkami - donosi TMZ.

Jedną z przyczyn śmierci mogło być utonięcie w wannie - czytamy również na TMZ. Źródła portalu twierdzą, że ciało piosenkarki zostało wyniesione z wanny przed przybyciem pogotowia i zabrane po kilku godzinach przez koronera w asyście policji.

Samochód koronera

(Fot. Mark J. Terrill AP)

Do Beverly Hilton Hotel przybyła córka piosenkarki - Bobbi Kristina. Niestety, policja nie pozwoliła jej zobaczyć ciała matki. W tym momencie Bobbi wybuchnęła krzykiem, przeklinała, lecz funkcjonariusze byli nieugięci. Także Dionne Warwick, kuzynka artystki, nie otrzymała zgody na zobaczenia ciała.

Singer Whitney Houston presents an award at the BET Honors at the Warner Theatre on Saturday, Jan. 17, 2009 in Washington. (AP Photo/Evan Agostini)

Jak twierdzą córka i kuzynka Whitney, nic nie wskazywało na to, że gwiazda niedługo umrze. Czuła się bardzo dobrze, wyglądała zdrowo. Dlatego wszyscy teraz zastanawiamy się, dlaczego doszło do takiej tragedii.

Whitney Houston

Whitney Houston miała wystąpić na dzisiejszej imprezie poprzedzającej galę wręczenia nagród Grammy w Los Angeles. Amerykańskie media podkreślają, że piosenkarka mogła nie wytrzymać napięcia związanego z występem na żywo.

Whitney Houston

Teo

Zobacz także:

Whitney Houston nie żyje

Whitney Houston nie żyje. Tak ją zapamiętamy...

Whitney Houston nie żyje: Jej ostatnie zdjęcia i chwile życia