Whitney Houston nie żyje

Żegnamy artystkę.

Dziś w nocy zmarła wielka artystka Whitney Houston. Tę smutną informację potwierdziła jej rzeczniczka, Kristen Foster. Piosenkarkę znaleziono martwą w hotelu Beverly Hills Hotel. Nie wiadomo, co było przyczyną jej śmierci. Whitney Houston od wielu lat zmagała się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

Whitney Houston

Whitney Houston miała 48 lat. Była niewątpliwie jedną z najlepszych i najbardziej znanych artystek na świecie. Przeboje "I will always love you" czy "I wanna dance with somebody" znają wszyscy. Jej debiutancki album ukazał się w 1985 roku i sprzedał się w milionach egzemplarzy. Była nie tylko uzdolnioną wokalistką, ale też aktorką. Z powodzeniem grała w hollywoodzkich produkcjach, m.in. w pamiętnym filmie "The Bodyguard" z Kevinem Costnerem.

Na całym świecie jej płyty sprzedały się w nakładzie ponad 80 egzemplarzy. Niestety, od kilkunastu lat głównym tematem w mediach były nie jej sukcesy zawodowe, a kłopoty w życiu prywatnym. Niedługo po tym, gdy poślubiła piosenkarza Bobby'ego Browna, zaczęły pojawiać się pogłoski o ich awanturach i problemach z narkotykami. W 2005 i 2006 Houston przeszła leczenie w klinikach odwykowych. Drugi pobyt w klinice zakończył się sukcesem. Whitney rozwiodła się z Brownem i zyskała prawa rodzicielskie do opieki nad ich jedyną córką, Bobbi Kristiną, która dziś ma 19 lat.

WORLD RIGHTS NO USA, FRANCE, AUSTRALIA.  Singer Whitney Houston (L) and her daughter Bobbi Kristina Brown arrive at the Pre-Grammy Gala & Salute to Industry Icons with Clive Davis honoring David Geffen in Beverly Hills, California, USA. 12/02/2011 BYLINE UPI/BIGPICTURESPHOTO.COM:   REF:938 (Jim Ruymen)  USAGE OF THIS IMAGE OR COPY WRITTEN THAT IS BASED ON THE CAPTION, IS CONDITIONAL UPON THE ACCEPTANCE OF BIG PICTURES'S TERMS AND CONDITIONS, AVAILABLE AT WWW.BIGPICTURESPHOTO.COM  STRICTLY NO MOBILE PHONE APPLICATION OR ?APPS? USE WITHOUT PRIOR AGREEMENT *** Local Caption ***

Singer Whitney Houston presents an award at the BET Honors at the Warner Theatre on Saturday, Jan. 17, 2009 in Washington. (AP Photo/Evan Agostini)

.

Żegnamy wielką artystkę.

Jax

Więcej o:
Komentarze (26)
Whitney Houston nie żyje
Zaloguj się
 • 23adam55

  Oceniono 8 razy 8

  - To ja jestem (moim) najgorszym diablem.Albo jestem swoim najlepszym przyjacielem albo najgorszym wrogiem - Whitnney Houston 2002r.
  Dziesiec lat zmagan i ta zla polowa "wygrala" - szkoda.

 • sansa

  Oceniono 10 razy 8

  Tylko 10% narkomanów wychodzi z uzależnienia. 90% prędzej czy później kończy tragicznie. Bogatych, czy biednych, znanych, czy nieznanych. Bez znaczenia.

 • limo

  Oceniono 14 razy 6

  Gdyby gnoja Browna nie poznała, nie było by tego.

 • jadzka

  Oceniono 5 razy 3

  Szkoda :( (*) legendy umierają i w końcu zostaną nam same lady sragi i ru...ny

 • rabarbara

  Oceniono 3 razy 3

  "Jakie życie, taka śmierć - nie dziwi nic".
  Smutne, ale prawdziwe.

 • lyga81

  Oceniono 2 razy 2

  niech odpoczywa w pokoju [*]

 • kocica1

  Oceniono 1 raz 1

  Niech spoczywa w spokoju!!!!!!! Była prawdziwą Wielką DIVĄ Światową o przepięknym głosie!!!!!! Twoje piosenki na zawsze zostaną w pamięci człowieka!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX