Michał Wiśniewski wspomina Violettę Villas

Gwiazda wielokrotnie pomagał Villas.

Śmierć Violetty Villas wstrząsnęła wieczorem Polakami. Wielka artystka odeszła dziś, mając 73 lata. Diwę wspominają w telewizji Tomasz Raczek czy Bogusław Kaczyński.

Ale artystą, który podawał Villas wielokrotnie rękę był Michał Wiśniewski. Lider "Ich Troje" od lat był przejęty jej stanem zdrowia. Żeby wyciągnąć ją z problemów, postanowił nagrać z nią płytę z piosenkami o miłości. Dziś Wiśniewski pisze tak:

Wyrazy najgłębszego współczucia dla rodziny mojej ukochanej, wspaniałej artystki, z którą zdążyłem zaśpiewać. Świeć Panie Jej Duszy ... Violetta Villas odeszła. Nigdy nie zapomnę ! - czytamy na Facebooku.

To jeden z nielicznych artystów, którzy naprawdę chcieli dla Violetty Villas dobrze. I nie robił tego na pokaz.

Buka

Zobacz także:

Violetta Villas nie żyje

Violetta Villas - jej życiowa droga

Więcej o:
Komentarze (22)
Michał Wiśniewski wspomina Violettę Villas
Zaloguj się
 • pokrzywa2000

  Oceniono 6 razy 4

  pan Michał był szczęśliwcem, iż mógł zaśpiewać wspólnie z panią Violettą, gratulacje

 • meg77

  Oceniono 6 razy 4

  Trudno jest naprawdę pomóc komuś, kto nie bardzo umie i chce pomoc przyjąć. Wtedy można właśnie tylko pomagać (tryb niedokonany) ... dla spokoju sumienia i żeby sumienia innych choć na moment poruszyć... I jeszcze chciałam powiedzieć, że tradycyjnie mierzi mnie hipokryzja mediów, szczególnie brukowych, dla których Villas przez ostatnie 10 lat robiła za spluwaczkę i worek treningowy, posmiewisko dla zabawienia prymitywnego targetu, a od wczoraj stroją się na wyścigi w żałobne szaty, publikują wspomnienia i swoje daremne żale. Taka wolta świadczy o ich prymitywiźmie, chamstwie, bo klasę pokazaliby milknąc w momencie odejścia ... któremu de facto od lat kibicowali, wręcz odliczali "jak długo jeszcze". PS: Nie, wcale nie jestem wielbicielką VV.

 • pokrzywa2000

  Oceniono 5 razy 3

  nie znając prywatnie pani Violetty cóż można o niej powiedzieć hmmmm ?? oceniajcie to co słyszeliście i widzieliście, dla mnie niesamowita artystka, głos, wizerunek, ciarki przechodzą, nie do podrobienia, a jej życie prywatne ? nie znam, nie piszę, uważam, iż wielkim nietaktem pisać jakieś domysły które rodzą się w chorych umysłach, uszanujcie panią Violettę, bo tak naprawdę nie ma godnej następczyni, która mogłaby chociażby czyścić jej buty,

 • sensacja

  Oceniono 3 razy 3

  Co prawda, to prawda. Wszyscy mówili, ale nieliczni cokolwiek zrobili.

 • feela

  Oceniono 2 razy 2

  Michał ma racje i ja sie z nim zgadzam.

 • kerkopithekion

  Oceniono 1 raz 1

  jedyna rzecz jaka mi się w Wiśniewskim podoba... za to bardzo
  chapeau bas

 • weronkasoffia

  Oceniono 1 raz 1

  to co wypisujecje,to żenada,macie coś z głową nie tak,nie macie poszanowanie dla ludzi cierpiących i zmarłych

 • meg77

  Oceniono 3 razy 1

  Dodam jeszcze, ze jestem bardzo zdziwiona, że nie skwitowaliście tego tekstem: czego to Michał W. nie napisze na facebooku, żeby o sobie przypomnieć. Ewidentnie Buka dziś bez formy...

 • aldonathebest

  Oceniono 3 razy 1

  A w sumie to chciałam powiedzieć, że Michał jest bardzo uczuciowym i wrażliwym człowiekiem, dlatego też wiekszość się z niego naśmiewa. jak i naśmiewało z Violetty Villas.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX