Violetta Villas nie żyje

Zmarła wielka artystka.
Violetta Villas nie żyje Zmarła wielka artystka. Nie żyje Violetta Villas, znana piosenkarka, aktorka, kompozytorka i legenda polskiej estrady. Zajmowała się też działalnością charytatywną. Miała 73 lata. Mamy do przekazania smutną wiadomość. Odeszła Violetta Villas - wielka polska artystka. Znana nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Była piosenkarką, śpiewaczką operową, aktorką oraz kompozytorką. Zmarła w wieku 73 lat. Violetta Villas zmarła w poniedziałek wieczorem w Lewinie Kłodzkim. Tak naprawdę nazywała się Czesława Maria Cieślak. Urodziła się w czerwcu 1938 roku w Liege w Belgii. Śpiewała sopranem o rozszerzonej skali. Miała słuch absolutny. Znana z takich przebojów jak "Oczy Czarne", czy "List do Matki". Była też wielką gwiazdą filmu. W 1970 roku zagrała w głośnym filmie "Dzięcioł" oraz "Pomaluj mój wóz" czy "Heaven with a Gun". Warto wspomnieć, że Violetta Villas miała nie tylko głos, talent aktorski, ale była muzą artystów i ideałem dla wielu mężczyzn. Wśród kobiet wywoływała podziw i zazdrość. Uchodziła za ikonę seksu. Długie, blond włosy, idealne proporcje i boskie ciało. Za Violettą Villas szalał świat.

Mamy do przekazania smutną wiadomość. Odeszła Violetta Villas - wielka, polska artystka. Znana nie tylko w Polsce ale i na świecie jako piosenkarka, śpiewaczka operowa, aktorka oraz kompozytorka. Violetta Villas zmarła w wieku 73 lat - podała TVP Info.

Violetta Villas zmarła dziś wieczorem w Lewinie Kłodzkim.

Tak naprawdę nazywała się Czesława Maria Cieślak. Urodziła się w czerwcu 1938 roku w Liege w Belgii. Śpiewała sopranem o rozszerzonej skali. Miała słuch absolutny. Znana z takich przebojów jak "Oczy Czarne", czy "List do Matki".

Kariera filmowa

Violetta Villas była nie tylko piosenkarką. Była też wielką gwiazdą filmu. W 1970 roku zagrała w głośnym filmie "Dzięcioł" oraz "Pomaluj mój wóz" czy "Heaven with a Gun".

Seksbomba

Warto wspomnieć, że Violetta Villas miała nie tylko głos, talent aktorski, ale była muzą artystów i ideałem dla wielu mężczyzn. Wśród kobiet wywoływała podziw i zazdrość. Uchodziła za ikonę seksu. Długie, blond włosy, idealne proporcje i boskie ciało. Za Violettą Villas szalał świat.

 

Violetta Villas urodziny gwiazd

Buka

Zobacz także:

Kto porwał i zgwałcił Violettę Villas

Ostatni koncert Violetty Villas

Światowe kariery Polaków

Więcej o:
Komentarze (31)
Violetta Villas nie żyje
Zaloguj się
 • armandoo

  Oceniono 5 razy 3

  Szkoda takiego talentu, ale też szkoda, że tak bardzo zmarnowała sobie życie. Pokój jej duszy.

 • limo

  Oceniono 4 razy 2

  Zrobiło mi sie smutno gdy to usłyszałem, niestety tego samego nie poczułem w wypadku pana Hanuszkiewicza, który wsławił się młodszą żoną i tyle.

 • tulipanek9004

  Oceniono 2 razy 2

  może odejdzie do lepszego świata .. [*]

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 8 razy 2

  I już nie będzie okazji do żerowania na zdziwaczałej kobiecie. Wszystkie przylepy się potną, bo będą musiały znaleźć sobie inny okaz do pożarcia. Górniakowa niech patrzy i antycypuje przyszłość.

 • cocoatea

  Oceniono 2 razy 2

  Wracałam z psami ze spaceru i widze ze kolo jej domu zebralo sie duzo ludzi .. ;o przychodze do domu a tu ze nie zyje;o

 • feela

  Oceniono 1 raz 1

  smutek i wielki żal [*] na zawsze w naszych sercach :(

 • uullaa

  Oceniono 7 razy 1

  http://www.youtube.com/watch?v=HnJ_oFl0bRI&feature=player_embedded

  Tak wyglada w Polsce szacunek dla prawdziwego artysty.
  Proste tutaj promuja Holocausto i Dode,Mucha to jest gwiazda a te gwiazdy ktore naprawde swieca najczystszym artyzmem sa niszczone!
  Obludne wpisy wspomnieniowe............Klamcy i hipokryci!!!!!!!!!

 • koawiec

  Oceniono 1 raz 1

  Legenda.. talent jeden z największych w Polsce, egocentryczka, zmarnowany talent:
  www.mowimyjak.pl/fakty/kto-jest-kim/violetta-villas-legenda-polskiej-muzyki-zmarla-5122011r-kim-jest-violetta-villas,49_34671.html
  WIELCE DZIĘKUJE PANI VIOLETTO, Czesławo Mario Cieślak.

 • ffortaleza

  Oceniono 1 raz 1

  (*)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX