Papierska wraca w odważnej sesji

Czy to będzie jej przełomowa sesja?

.

Więcej o:
Komentarze (56)
Papierska wraca w odważnej sesji
Zaloguj się
 • cerrie

  Oceniono 8 razy 8

  I ja miałabym chcieć tak wyglądać?? Żeby mi kręgosłup było widać, a z przodu żebra. No przecież na tej fotce na której widać jej plecy ewidentnie widać jej łopatki i kręgi. Musiałabym być chyba chora psychicznie żeby dać z siebie zrobić szkieletora. Ja rozumiem jak chce się zarabiać w modelingu to trzeba się dostosowywać do panujących tam wymogów, ale jak oglądałam przedostatni odcinek "Top model" gdzie jurorzy otwarcie przyznają, że 93 cm w biodrach to jak na modelkę za dużo, to normalnie myślałam, że się udławię herbatą którą akurat wtedy piłam. A kto niby powiedział, że modelka musi mieć koniecznie 88 cm w biodrach? Co to modelki podpisują jakieś cyrografy własną krwią, że muszą katować się i rezygnować z normalnego życia i nic tylko muszą całe swoje życie podporządkowywać tym przeklętym dajmy na to 88 centymetrom. Nie dla mnie żadne pieniądze świata nie byłyby warte głodowaniem, czy kilkoma godzinami dziennie na siłowni. Nie mam wyglądu modelki, ale przynajmniej jestem szczęśliwa i nie muszę codziennie żyć pilnując czy aby o kilka kalorii nie zjadłam za dużo.

 • lyga81

  Oceniono 9 razy 5

  sesja bardzo artystyczna a Papierska jest fotogeniczna i mogłaby reklamować pasty do zębów i szampony bez problemu.

 • tylkobadz

  Oceniono 6 razy 4

  Papierska zrobiła sesje 'pokazała się' i znów może siedzieć w tej swojej wiosce i płakać..

 • vada

  Oceniono 8 razy 4

  jest pusta i nawet jak ma te nogi w gorze to nie widac w niej zadnego zycia...te zdjecia sa nudne jak flaki z olejem dla mnie.

 • cosma

  Oceniono 8 razy 4

  PAPIERSKA - Nie ma odpowiednich papierów !!! Szybko skończy się jej - karierka !!!!!!!!!!!!!!!

 • sto_twarzy

  Oceniono 5 razy 3

  Paulina zawsze nadawała się na fotomodelkę, na wybiegu jednak nie ma wielkiej szansy. Myślę, że jeśli pójdzie w stronę fotografii to zrobi to dobrze jej karierze, bo jest w tym względzie świetna. Co do jej początków - cóż, czasem warto dać człowiekowi drugą szansę, jeśli wyciągnęła wnioski i wzięła się za siebie, a wiele na to wskazuje, to dobrze i życzę by pokazała na co ją stać!

 • joasia_15

  Oceniono 2 razy 2

  jest przepiękna!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX