Wodzianka POKAZAŁA piersi. Fajne?

Gorąca atmosfera w show.

.

Więcej o:
Komentarze (86)
Wodzianka POKAZAŁA piersi. Fajne?
Zaloguj się
 • zdz

  Oceniono 41 razy 37

  Biznes robi się głową albo du.pą w zależności od zdolności.

 • hydroxymetan

  Oceniono 36 razy 16

  Kto się k.u.r.w.ą urodził - aniołem nie umrze.

 • bnch

  Oceniono 24 razy 14

  Brawo Wojewódzki, udaje ci się wejść na tory znane z włoskich telewizji! Dla porządku dodam, że te należą do najbardziej żenujących w skali świata. Rozumiem jakby jakiś dres jeżdżący golfem sprzed 15 lat prowadził program i zachęcał laski do czegoś takiego, ale po starym, wydawałoby się inteligentnym gościu można spodziewać się czegoś więcej. Rozumiem, że impotencja zagląda w oczy, to człowiek zabiera się za erotomanię gawędziarską, ale to jest żenujące i do tego uwłaczające kobietom. Tak więc Jakubie nie idź tą drogą.

 • odchudzacz

  Oceniono 21 razy 9

  Cycolki ma niebrzydkie, ale czy trzeba robic dziweczke z siebie dla kilku zlotych?

 • gelfix

  Oceniono 12 razy 8

  Żłaosne.. jeżeli cyckami i dupą chce zrobic kariere - prosze bardzo. Zero szacunku dla siebie samej. W ogóle nigdy nie lubiłam tych "wodzinaek", bo kojarzą mi się z dziwkami ;] masakra!!! Nic to w głowie nie ma! ;]

 • plameczka

  Oceniono 11 razy 7

  Nie wiem czy jestem starodawna, konserwatywna czy może po prostu zawistna. Wiem tylko, że za każdym razem, kiedy oglądam program Wojewódzkiego i przychodzi czas na wkroczenie Wodzianki, mam poczucie strasznego zażenowania. Jest mi przykro, że "to" już doszło do Polski. Dominika "Wodzianka" wstydu nie ma.

 • mamrotek

  Oceniono 9 razy 7

  "Pokazywanie piersi w telewizji to nowa moda. Przynajmniej jeżeli chodzi o dziewczyny, które marzą o wielkim karierach" - nie wiem, czy to nowa nazwa tego, co dotąd .... zwano, ale po polskiemu byłoby chyba lepiej "o wielkim karierze" ;) Niemniej szczucie cycem - głównie dzięki włascicielkom owego szczującego - ma się znakomicie.

 • doktorka

  Oceniono 19 razy 7

  Zenujace. Bystrosc panny wode noszacej tryska wszyskimi jej otworami. Slowem sie nie odezwie a cyc pokaze... Co oczywiscie Kubusia podrajcuje, z jego mikrych dloni wyleci maly dlugopisik a galoty zrosi strozka zyciodajnego napoju.....

 • rita123

  Oceniono 5 razy 5

  a kto ją teraz potraktuje na serio???po takich występach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX