Katarzyna Skrzynecka na wakacjach

Zobacz, jak spędza wakacje Katarzyna Skrzynecka.

.

Więcej o:
Komentarze (41)
Katarzyna Skrzynecka na wakacjach
Zaloguj się
 • nkwd

  Oceniono 7 razy 5

  Pieski na plaży !!!!!!!!!Uwielbiam to,potem idziesz po piaseczku a tu..........................g.........

 • blacke

  Oceniono 4 razy 4

  TVN zrobiłby spory błąd, gdyby ją z rąk wypuścił - swojska i nieco przaśna zapewne cieszy się wielkim uznaniem wśród pań z małych miasteczek.
  Do elity intelektualnej czy kulturalnej państwo Skrzyneccy raczej nie należą, ale sprawiają nader sympatyczne wrażenie i wydają się być zgraną, szczęśliwą parą. A to przecież najważniejsze.

 • sansa

  Oceniono 6 razy 4

  Pies biega pośród plażowiczów? I pływa w kąpielisku? O, fuuu...

 • pandzik

  Oceniono 3 razy 3

  co to qrwa za pożałowania godna ekipa?

 • jagi

  Oceniono 3 razy 3

  blacke ...być może źle Cię zrozumiałam i zareagowłam alergicznie,ale jestem zdeklarowanym przeciwnikiem dzielenia ludzi na białych i czarnych,miasto i wieś,bogatych i biednych,...nawet podział mądry i głupi też mnie nie przekonuje,ponieważ nie każdy ma jednakowy start i jednakowe wzorce od urodzenia!Za to podpisuję się pod podziałem dobrzy i źli,...to już zdecydowanie zależy od nas,...jeżeli źle odczytałam Twoje intencje to również serdecznie przepraszam:)

 • jagi

  Oceniono 5 razy 3

  Upssss,chyba będę pierwsza???Ja bardzo lubie panią Kasię i czasem wydaje mi się,że jest niesprawiedliwie oceniana niestety.Odbieram ja jako osobe z dużym poczuciem humoru,...uważam,że jej potencjał zawodowy nie zostaje wykorzystany niestety:(Bardzo sie cieszę,że zostanie mamusią i mam nadzieję,...że dzidziuś,wynagrodzi jej wszystkie wczesniejsze frustracje życiowe,...a tak po dziewczyńsku,...w taki OTOCZENIU pani Kasia przebywa,...że tylko pozazdrościć:):):)Więc zazdroszczę!!!

 • lena85

  Oceniono 2 razy 2

  Ci napakowani kolesie są odrażający..blee

 • saqi

  Oceniono 4 razy 2

  Psy na plazy powinny byc zabronione. A przynajmniej wlasciciel powinien miec na tyle rozumu i przyzwoitosci, zeby pupila tam nie zabierac.

 • blacke

  Oceniono 2 razy 2

  @jagi: absolutnie nie chciałam takowego podziału wprowadzać, może źle się wyraziłam. Chodziło mi wyłącznie o to, że Skrzynecka to osoba dobrze wpasowująca się w masowe gusta, swojska babka, z którą wiele konsumentek telewizji może się identyfikować, a przez to dla telewizji bardzo cenna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX