Korwin-Piotrowska o konflikcie z Kinem: News z brudnej dwunastnicy!

Konflikty gwiazd.

Mimo że sezon ogórkowy trwa w najlepsze to na rodzimym podwóreczku robi się coraz ciekawiej. Wszystko za sprawą doniesień tygodników, które czasem są wyssane z palca.

Tak jest w przypadku informacji, która pojawiła się w "Takie Jest Życie". Według periodyku Karolina Korwin-Piotrowska nie lubi się z kolegą z pracy Tomaszem Kinem.

Poszło o to, że Tomek nie ukrywał swojego zdania co do udziału Karoliny w "Top model". Według niego ona się sprzedała. Przecież Karolina robi dokładnie to, za co jeszcze rok temu krytykowała gwiazdy w swoim programie. Ona nie może również wybaczyć Kinowi, że śmiał podzielić się swoją opinią na ten temat z innymi - mówi informator "Takie Jest Życie".

Ile w tym prawdy? Według samej zainteresowanej zero. Wystarczy spojrzeć na wpisy Karoliny na jej Facebooku, gdzie odnosi się do tych informacji:

chyba sobie kupię tę szmatę. a jest jakis autor tego "dzieła"? - napisała Karolina odnośnie artykuły w "Takie Jest Życie".

W kolejnym wpisie rozwinęła swoją myśl:

chorych wpisów rodem z brudnej dwunastnicy jej pseudo autora, który nie ma odwagi sie nawet podpisac i przyznac do tego "dzieła" nie komentuję. Oglądajcie "Magiel". Zajmiemy sie tym z Tomkiem. Akurat tu trafili na delikatny temat. Nie darujemy tego. Zaboli. Ale nie nas.

Mocne. Naprawdę mocne. Jak zapowiada Karolina, będą z Kinem dochodzić prawdy. To już nie wojna między gwiazdami, a dziennikarzami. Jednak polski show-biznes idzie w ślady zachodnich. Miło.

Mrock

Zobacz także:

Korwin-Piotrowska jedzie po Szpaku i Madoxie! OSTRO

Wylaszczona ekipa "Top Model"!

Afera o psy na wybiegu. ZDJĘCIA