Łepkowska ma kolejnego wroga

Kogo?!

Gdy Ilona Łepkowska obsadza kogoś w swoim serialu, wymaga od niego 100% lojalności. Na własnej skórze przekonały się już o tym m.in. Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Pilaszewska i Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Jak pisze "Takie jest życie", ostatnio na "czarnej liście" reżyserki pojawiła się kolejna aktorka - Katarzyna Glinka!

Łepkowska obsadziła Glinkę w 2007 roku w roli Kasi Górki w serialu "Barwy szczęścia". Aktorka zyskała masową popularność.

Na "czarnej liście" znalazła się ponieważ do Łepkowskiej dotarły informacje, że Glinka rozpoczęła właśnie zdjęcia do nowego serialu TVN.

Przyznajcie, że to co najmniej dziwne podejście, bo przecież wiadomo, że każdy aktor i każda aktorka chcą grać jak najwięcej!

 

pałacyk

Zobacz także:

Czarna lista Ilony Łepkowskiej

Łepkowska o Kożuchowskiej: Ona nie szanuje widzów

Łepkowska do Lisa: To "M jak miłość" utrzymuje twój program

Więcej o:
Komentarze (23)
Łepkowska ma kolejnego wroga
Zaloguj się
 • bratek2

  Oceniono 7 razy 7

  jeszcze chwila, a pani lepkowska urosnie w tvp do rozmiarow czarnego luda i zniecheci do siebie kazdego potencjalnego aktora, ktory odwazylby sie zagrac wg.jej scenariusza.
  choc akurat agnieszce pilaszewskiej konflikt z p.lepkowska wyszedl na dobre, bo piszac scenariusz "przepisu na zycie", okazala sie byc lepsza od niej.

 • radika15

  Oceniono 6 razy 6

  a co ta łepkowska myśli ze jest bogiem i że grać u niej to zaszczyt? To tak samo jakby pani z mięsnego nr 1 obraziła się bo ostatnio lepsza okazała się szynka w mięsnym nr 2

 • nadal_zdziwiona

  Oceniono 5 razy 5

  W przyszłym roku będziemy oglądać monodram w wykonaniu pani Łepkowskiej, wg jej scenariusza i w jej produkcji. Kobieto opanuj się i wyluzuj, bo stracisz wszystko na co ciężko przez lata pracowałaś. Aktor nigdy nie był własnością producenta a tym bardziej scenarzysty.

  Nie trzeba wcale dostosowywać planu zdjęciowego do potrzeb poszczególnych aktorów, tylko odwrotnie, to oni muszą pogodzić swoje obowiązki w różnych produkcjach. Jak się aktor nie pojawia na zdjęciach, to się go dyscyplinarnie zwalnia. A zatrudnianie na wyłączność, osłabia poziom obsady, co widać po Klanie i Modzie na sukces.

 • krzycho22

  Oceniono 5 razy 5

  Łepkowska jest chyba nienormalna. Myśli że aktorzy grający w jej gniotach będą tam występować do samej emerytury, bo jej seriale nie mają końca? Chyba nie wie na czym polega praca aktora. Powinni ją wszyscy aktorzy kopnać w d... i niech sama sobie gra w tych swoich żałosnych bzdetach.

 • gelfix

  Oceniono 4 razy 4

  Nie lubię Łepkowskiej. Nie wiem czemu wzieli ją do teleTygodnia, jak wkolo tylu swietnych felietonistow.. to nie, musieli wizac te babsko? ;/

 • selmine

  Oceniono 4 razy 4

  Łepkowska to nieprzyjemna baba, rozbiła małżeństwo i za każdego by chciała decydować.

 • przybylowicz

  Oceniono 4 razy 4

  Lepkowska ze swoimi serialami jest najwiekszym rakiem polskiej telewizji.Chyba tylko w Polsce scenarzystka obsadza role.Wszedzie decyduje o tym rezyser.Nie widzialem i nigdy nie zobacze Polski a la Lepkowska.To wizja drobnomieszcznskiej divy,ktora pisze dziennie trzy odcinki,sama plawiac sie w luksusach.
  Odejdz maro w cholere...Idz juz na emeryture,bo unieszczesliwiasz miliony ciemnego luda...

 • cosma

  Oceniono 4 razy 4

  Łepkowska ,to Hitler polskich seriali !!!!!!!!!!! Wszystko -

 • lemmikki

  Oceniono 3 razy 3

  można wręcz pomyśleć, że Łepkowska jest jakimś guru i decyduje gdzie kto ma grać, a tak zdecydowanie nie jest, ona jest tylko marną scenarzystką, słynną "matką" kiepskich seriali

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX