Natalia Oreiro w ciąży

Gwiazda serialu " Zbuntowany anioł" spodziewa się dziecka.
Natalia Oreiro jest w ciąży Gwiazda serialu "Zbuntowany anioł" spodziewa się dziecka Natalia Oreiro i jej mąż Ricard Mollo zostaną rodzicami. Gwiazda serialu "Zbuntowany anioł" poinformowała o tym na swojej oficjalnej stronie internetowej Natalia Oreiro i jej mąż Ricard Mollo pobrali się w 2001 roku. Jednak dopiero teraz zdecydowali się na dziecko. Aktorka umieściła na swojej oficjalnej stronie internetowej informację o tym, że niebawem zostanie mamą. "Chcę się podzielić z wami wspaniałą wiadomością. Tak...! Zostanę mamą! (...) nie mogę utrzymywać w tajemnicy czegoś, co nią nie jest. Wręcz przeciwnie, niech wszyscy poznają tę cudowną nowinę. Dziękuję wszystkim fanom za miłe słowa. Nasze szczęście jest ogromne" - napisała Natalia.

Natalia i jej mąż Ricard Mollo pobrali się w 2001 roku. Jednak dopiero teraz zdecydowali się na dziecko. Aktorka umieściła na swojej oficjalnej stronie informację o tym, że będzie mamą.

Chcę się podzielić z wami wspaniałą wiadomością: Tak...! Zostanę MAMĄ. (...) nie mogę utrzymywać w tajemnicy czegoś, co nią nie jest. Dziękuję za miłe słowa. Nasze szczęście jest ogromne.
Naty

Gratulujemy!

 

http://www.nataliaoreiro.com

 

Kori

 

Zobacz także:

Gorące prezenterki w polskiej telewizji. Pamiętacie?

Gwiazdy i ich wykształcenie

Najpiękniejsze modelki 20 lat później