Michał Szpak w butach Mai Sablewskiej?

Stylizacje gwiazd.
Szpak w szafie Sablewskiej Michał Szpak w butach Mai Sablewskiej? Na koncercie w Warszawie Szpak wystąpił w czarnych butach na koturnie- uderzająco podobnych do tych, które Maja Sablewska miała na konferencji prasowej TVN. W jednym z pierwszych swoich wywiadów Michał Szpak zapewniał, że nie nosi damskich ubrań. W wywiadzie dla Vivy mówił: - Jestem metroseksualny. Wszystkie ciuchy, które noszę, są męskie. Męskie są ozdoby i biżuteria, które mam na sobie - zdradził Szpak. Cóż, od tamtego czasu chyba sporo się zmieniło. Ostatnio na koncercie Szpaka w Warszawie można było zobaczyć go w dużych, czarnych butach na koturnie- uderzająco podobnych do tych, które Maja Sablewska miała na konferencji prasowej TVN. Jesteśmy pewni, że to te same buty. Kto lepiej wygląda w damskich butach? Zagłosujcie w naszym sondażu!

W jednym z pierwszych swoich wywiadów Michał Szpak zapewniał, że nie nosi damskich ubrań. W wywiadzie dla Vivy mówił:

Jestem metroseksualny. Wszystkie ciuchy, które noszę, są męskie. Męskie są ozdoby i biżuteria, które mam na sobie - zdradził Szpak.

Cóż, od tamtego czasu chyba sporo się zmieniło. Ostatnio na koncercie Szpaka w Warszawie można było zobaczyć go w dużych, czarnych butach na koturnie- uderzająco podobnych do tych, które Maja Sablewska miała na konferencji prasowej TVN. Jesteśmy pewni, że to te same buty.

Kto lepiej wygląda w damskich butach? Zagłosujcie w naszym sondażu!

 Michał Szpak, Maja Sablewska

 

Annik

Zobacz także:

MichałSzpak nie uznaje kompromisów

MichałSzpak - jego ojciec cieszy się, że przegrał?!

MichałSzpak chce być jak Doda?

Kto lepiej wygląda w tych butach?