Kto będzie czwartym jurorem "The VOICE of Poland"?

Bartosiewicz, Kukulska czy Nosowska?

Program "The VOICE of Poland" na antenie telewizyjnej Dwójki pojawi się dopiero jesienią, ale już wzbudza mnóstwo emocji.

Po pierwsze za sprawą wyjątkowego sposobu w jaki przeprowadzany jest casting. Od 14 lipca na stronie www.voice.tvp.pl specjalny system dźwiękowy SKORE oceni występy potencjalnych kandydatów i być może zakwalifikuje ich do udziału w castingu z udziałem trenerów. SKORE przyznawać będzie punkty m.in. za czystość wykonania, utrzymanie tonacji, energię, barwę głosu, ekspresję.

Po drugie emocje wzbudza obsada show. Na giełdzie nazwisk, które mają zasiąść w jury stale pojawiają się nowe. Niemal pewne jest, że będą to: Nergal, Piasek i Kayah. Kto czwarty? Tego podobno nie wie jeszcze sama produkcja. Negocjacje trwają pomiędzy Edytą Bartosiewicz, Natalią Kukulską i Katarzyną Nosowską. Dla której zakończą się one pomyślnie? O tym przekonamy się w ciągu najbliższych kilku dni.

Którą z nich - Bartosiewicz, Kukulską czy Nosowską - Wy wolelibyście zobaczyć jako czwartą jurorkę? - zagłosujcie w naszej sondzie!

 

pałacyk

 

Zobacz także:

Z "Kogel-Mogel" do PiSu

Szulawiak USUNIĘTA z list kandydatów SLD

Co premier Tusk podarował Obamie? Foto

Kto ma być czwartym jurorem w The VOICE of Poland?