Wyjątkowy casting on-line do "The VOICE of Poland"!

Casting rusza już 14 lipca!
Casting "The VOICE of Poland" Nabór do nowego muzycznego show rusza już 14 lipca. Od 14 lipca można przetestować swoje wokalne umiejętności i być może dostać się do muzycznego show - "The VOICE of Poland. Najlepszy Głos"! Od 14 lipca br. na stronie www.voice.tvp.pl można przetestować swoje wokalne umiejętności i być może dostać się do największego muzycznego show nadchodzącej jesieni - "The VOICE of Poland. Najlepszy Głos"! Już teraz na stronie www.voice.tvp.pl jest dostępny formularz rejestracyjny do programu. Od 14 lipca dla wszystkich osób, które chcą sprawdzić swoje wokalne umiejętności zostanie umieszczona nowoczesna aplikacja. Specjalny system dźwiękowy SKORE oceni występ i być może zakwalifikuje do udziału w castingu z udziałem trenerów. SKORE przyzna punkty m.in. za czystość wykonania, utrzymanie tonacji, energię, barwę głosu, ekspresję. Jeśli ktoś nie jest pewny czy potrafi śpiewać, aplikacja daje możliwość kilkakrotnego nagrania swojego występu w Sali Prób. Finalnym nagraniem można podzielić się ze swoimi przyjaciółmi na Facebooku! W "The VOICE of Poland" liczy się tylko głos! To fantastyczna zabawa i jednocześnie szansa na zawrotną karierę, ponieważ stawką jest sława i międzynarodowy kontrakt płytowy! Ponadto tylko w tym programie cztery największe osobowości polskiej sceny muzycznej (prawdopodobnie Nergal, Kayah, Piasek i Natalia Kukulska) wraz ze sztabem specjalistów pomogą uczestnikom postawić pierwszy krok w zawodowej karierze. "The VOICE of Poland. Najlepszy Głos" już jesienią w TVP2!

Od 14 lipca br. na stronie www.voice.tvp.pl można przetestować swoje wokalne umiejętności i być może dostać się do największego muzycznego show nadchodzącej jesieni - "The VOICE of Poland. Najlepszy Głos"!

Już teraz na stronie www.voice.tvp.pl jest dostępny formularz rejestracyjny do programu. Od 14 lipca dla wszystkich osób, które chcą sprawdzić swoje wokalne umiejętności zostanie umieszczona nowoczesna aplikacja. Specjalny system dźwiękowy SKORE oceni występ i być może zakwalifikuje do udziału w castingu z udziałem trenerów. SKORE przyzna punkty m.in. za czystość wykonania, utrzymanie tonacji, energię, barwę głosu, ekspresję.

Jeśli ktoś nie jest pewny czy potrafi śpiewać, aplikacja daje możliwość kilkukrotnego nagrania swojego występu w Sali Prób. Finalnym nagraniem można podzielić się ze swoimi przyjaciółmi na Facebooku!

W "The VOICE of Poland" liczy się tylko głos! To fantastyczna zabawa i jednocześnie szansa na zawrotną karierę, ponieważ stawką jest sława i międzynarodowy kontrakt płytowy! Ponadto tylko w tym programie cztery największe osobowości polskiej sceny muzycznej (prawdopodobnie Nergal, Kayah, Piasek i Natalia Kukulska) wraz ze sztabem specjalistów pomogą uczestnikom postawić pierwszy krok w zawodowej karierze.

"The VOICE of Poland. Najlepszy Głos" już jesienią w TVP2!

 

pałacyk

 

Zobacz także:

Płyta Dody słabo się sprzedaje

Co menadżer Szpaka robił przed Szpakiem?

Sekret diety Katarzyny Zielińskiej