Egurrola i Tyrka pokazali córeczkę

Rodzinny wywiad.
Egurrola i Tyrka pokazali córeczkę Rodzinny wywiad. Augustin Egurrola z Niną Tyrką i półtoraroczną córką Carmen wystąpili w sesji dla magazynu ''Viva''. Pozowali na Wyspach Kanaryjskich (jak dobrze być sławnym). Augustin Egurrola z Niną Tyrką i półtoraroczną córką Carmen wystąpili w sesji dla magazynu ''Viva''. Do zdjęć pozowali na pięknych Wyspach Kanaryjskich (jak dobrze być sławnym). W wywiadzie para opowiedziała o swojej miłości, kłótniach i problemach. Na pytanie jak załatwiają spory, mówią: Nina: Rozmawiamy burzliwie. Augustin: Oboje mamy ogniste temperamenty. Nasze scysje bywają gwałtowne. Ale to oczyszcza atmosferę. Nina: Wolę pół godziny ostrej jazdy niż buzia na kłódkę przez tydzień. I mijanie się w domu jak dwójka obcych. Augustin opowiedział też, jak życie bez ojca go ukształtowało. (...) Wychowałem się bez ojca. On swoje życie spędził na Kubie, ja od piątego roku życia byłem z mamą w Polsce. Brakowało mi go. Gdy tańczyłem, zdobyłem wiele tytułów mistrza Polski, mnóstwo pucharów. Były wyznacznikami mojej wartości. Tyle ich było, że w końcu zabrakło miejsca, aby je stawiać. Teraz leżą w piwnicy. W końcu zorientowałem się, że nic nie zaspokoi mojego głodu sukcesów. Nic, co mogę zdobyć. Wywalczyć. Że to mój wewnętrzny problem. Staram się powoli z nim sobie radzić. Ale nie jest łatwo. Jak zaczęła się ta miłość: Zafascynowała mnie - weszła tak delikatna dziewczyna. Rzadko spotykam tak nieśmiałe tancerki. Tak niewinne. Pomyślałem, że to wyzwanie. I konsekwentnie dążyłem do celu. Pomyślałem sobie: ''Muszę zdobyć tę kobietę''.

Augustin Egurrola z Niną Tyrką i półtoraroczną córką Carmen wystąpili w sesji dla magazynu ''Viva''. Do zdjęć pozowali na pięknych Wyspach Kanaryjskich (jak dobrze być sławnym). W wywiadzie para opowiedziała o swojej miłości, kłótniach i problemach.

Na pytanie jak załatwiają spory, mówią:

Nina: Rozmawiamy burzliwie.
Augustin: Oboje mamy ogniste temperamenty. Nasze scysje bywają gwałtowne. Ale to oczyszcza atmosferę.
Nina: Wolę pół godziny ostrej jazdy niż buzia na kłódkę przez tydzień. I mijanie się w domu jak dwójka obcych.

Augustin opowiedział też, jak życie bez ojca go ukształtowało.

(...) Wychowałem się bez ojca. On swoje życie spędził na Kubie, ja od piątego roku życia byłem z mamą w Polsce. Brakowało mi go. Gdy tańczyłem, zdobyłem wiele tytułów mistrza Polski, mnóstwo pucharów. Były wyznacznikami mojej wartości. Tyle ich było, że w końcu zabrakło miejsca, aby je stawiać. Teraz leżą w piwnicy. W końcu zorientowałem się, że nic nie zaspokoi mojego głodu sukcesów. Nic, co mogę zdobyć. Wywalczyć. Że to mój wewnętrzny problem. Staram się powoli z nim sobie radzić. Ale nie jest łatwo.

Jak zaczęła się ta miłość:

Zafascynowała mnie - weszła tak delikatna dziewczyna. Rzadko spotykam tak nieśmiałe tancerki. Tak niewinne. Pomyślałem, że to wyzwanie. I konsekwentnie dążyłem do celu. Pomyślałem sobie: ''Muszę zdobyć tę kobietę''.

Egurrola i Tyrka zdradzili także, że Carmen została poczęta na Kubie. Teraz para wyjeżdża do Nowego Jorku wiec czekamy na rodzeństwo.

 

(Screen z magazynu ''Viva'')

 

 

Rudy

 

Zobacz także:

Piękne, seksowne i zarabiają najwięcej

Nagle jakby urosły im usta

Czarna lista Ilony Łepkowskiej