Nowa płyta Bednarka KLAPĄ?

Słuchaliście jej już?

Kilka dni temu pojawiła się nowa płyta Kamila Bednarka i jego zespołu Star Guard Muffin- Jamaican Trip. Jak mówi ambitna nazwa, materiał powstał zaraz po powrocie z Jamajki, na którą chłopcy wybrali się w kwietniu.

Płyta nie jest ich pierwszą. Poprzednia- ''Szanuj'' - osiągnęła status podwójnej platyny, a trasa koncertowa objęła aż 50 koncertów. Po takim wyniku mogliśmy spodziewać się płyty, która przebije ten wynik. Na ''Jamaican Trip'' znajduje się tylko 5 piosenek. Płyta została przerwana w momencie, w którym zaczęła się rozkręcać, a na koniec zaserwowano nam 2 teledyski i film dokumentalny, jak zespół bawił się na Jamajce.

Rozumiemy, że Star Guard Muffin wzięli sobie do serca przysłowie: Kuj żelazo, póki gorące. Zastanawiamy się jednak, czy nie zbyt głęboko. Mniemamy jednak, że kolorowa pocztówka z ich wakacji sprzeda się równie dobrze co poprzednia płyta...

Kupicie?

 

Annik

Zobacz także:

Star Guard Muffin - Jamaican trip - teledysk

Kamil Bednarek śpiewa Marka Grechutę

Kamil Bednarek nie pójdzie do wojska

Więcej o:
Komentarze (34)
Nowa płyta Bednarka KLAPĄ?
Zaloguj się
 • reggae.1

  Oceniono 13 razy 13

  "A kogo on jeszcze obchodzi??" możesz mi wierzyć, że dużo osób;/ a tak poza tym to wy chyba nie rozumiecie niektórych słów... to NIE JEST pełnometrażowa płyta(tak jak Szanuj) tylko to jest EPKA!! jak ktoś nie wie co to jest:"epka" – MINI ALBUM, ale jednocześnie zbyt krótki by zakwalifikować je jako pełnoprawny album długogrający – (co najmniej osiem piosenek i powyżej 25 minut). Więc nie piszcie, że ta płyta klapą, [bo nie jest(kupiłam i nie żałuję;))] bo nie sprzedaje się tak dobrze jak debiutancki album Szanuj!! Ludzie weście się ogarnijcie i nie piszcie takich głupot!

 • coola

  Oceniono 10 razy 8

  a tam pie...cie... idźcie najpierw na koncert i wtedy wyrazajcie swoje zdanie. krytykowac kazdy umie, ale dupy ruszyc i samemu cos zrobic to nie ma komu :D

 • wikkiing

  Oceniono 7 razy 7

  Płyta jest super! Kupiłam i nie żałuję. Po niespełna tygodniu od premiery - 3 na OLIS. Nie rozumiem komentarzy osób ,które nie słyszały żadnego utworu z płyty -a krytykują, bo teraz jest obciachem słuchać Bednarka( czyli tak naprawdę SGM). Żeby mieć zdanie na jakiś temat -trzeba najpierw poznać to coś, kogoś.
  Byłam na festiwalu w Ostrowie Wkpl.-Kamil nie gwiazdorzy, z każdym pogada . Nie było piszczących fanek, ludzie świetnie się bawili, a moi znajomi wcześniej sceptycznie nastawieni do Bednarka po koncercie i rozmowie z nim zupełnie zmienili zdanie. Płytę polecam:)

 • werad11

  Oceniono 6 razy 4

  coola masz całkowitą rację ja byłam na jego koncercie i śpiewa naprawdę fajnie ale wkurzające są te jego napalone fanki i każda ma nadzieję że będzie z nim chodzić żałosne

 • werad11

  Oceniono 5 razy 3

  kissy nie zaprzątaj sobie tym swojej tempej główki

 • alka100

  Oceniono 5 razy 3

  Ja juz kupilam i mi sie baaaaaaaaaaardzo podoba.

 • bridget.

  Oceniono 3 razy 3

  dopiero co została wydana ,wszystko może się jeszcze zmienić ze sprzedażą płyty.

 • kasiek99

  Oceniono 4 razy 2

  wyniki sprzedaży z 20-26.06 a płyta jest na 3 miejscu na OLiS`ie... premiera była 24 ;) no nie wiem czy to taka klapa ;) a to nie płyta tylko ep`ka ;)

 • btr.love

  Oceniono 9 razy 1

  Plotek zapomniał dodać, że ta płyta jest na 3 miejscu sprzedaży OLIS, a Doda na 25 .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX