Nick Jonas o współpracy z Greyson Chance

Nick Jonas wypowiedział się ostatnio w jednym z wywiadów na temat swojej współpracy w studio z Greysonem Chance i Arianą Grande. Jesteście ciekawi?
Nick Jonas i młodsi muzycy Nick opowiedział o pracy z Greysonem Chance'm i Arianą Grande Nick Jonas współpracował ostatnio z Greysonem Chance'm i Arianą Grande. Młodzi muzycy zrobili na Nicku bardzo dobre wrażenie Młodzi muzycy mogli liczyć na miłe słowa ze strony Nicka: - Pisać piosenki i być producentem dla innych artystów - to z pewnością była niezła zabawa. Pracowałem z naprawdę utalentowanymi ludźmi i miałem szansę na to, żeby ich poprowadzić. To jest trochę trudne, bo musisz się dopasować do głosu artystów i do tego, co chcą przekazać w swojej piosence. Musisz wziąć ich głos i włożyć go w coś, co będzie się dla nich nadawało - wyznał Jonas.

To z pewnością była niezła zabawa, pisać w tym roku piosenki i być producentem dla innych artystów. Pracowałem z naprawdę utalentowanymi ludźmi i miałem szansę na to, żeby ich poprowadzić. To jest o tyle trudne, że musisz się dopasować do głosu artystów i do tego, co chcą przekazać w swojej piosence. Musisz wziąć ich głos i włożyć go w coś, co będzie się dla nich nadawało - wyznał Joe.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także:

NickJonas coveruje Lady Gagę!

NickJonas i Delta Goodrem - słodkie pocałunki na lotnisku

NickJonas jest zakochany!