Stacje telewizyjne walczą o Brodkę

Walka na argumenty trwa.

To jest zdecydowanie czas Brodki! Dzięki ostatniej płycie "Granda" Monika zebrała już grad nagród, a na konto spływają coraz to większe sumy. Sukces sprawił, że piosenkarka stała się łakomym kąskiem dla największych w kraju stacji telewizyjnych. O Bordkę walczą TVN i TVP2.

Wszystko zaczęło się od "X-Factor". Kiedy padła decyzja, że w drugiej edycji show pojawi się czterech jurorów, producenci od razu pomyśleli o Brodce. Pewnie nie tylko dlatego, że ma znane nazwisko i jest ceniona za ostatnie dokonania muzyczne, ale też ze względu na trafną pomoc jaką wykazała się dla Czesława Mozila przy wyborze finalistów pierwszej edycji.

Piosenkarką zainteresowali się również twórcy nowego  show Dwójki - "The Voice of Poland. Najlepszy głos".

Zależy nam, żeby w jury zasiedli młodzi i zdolni ludzie związani z polskim rynkiem muzycznym. Brodka to świetna artystka, dlatego rozpoczęliśmy starania o jej udział w programie - zdradza w rozmowie z mediami pracownik nowej produkcji.

Menadżerka Brodki zaprzecza jakoby jej podopieczna była zainteresowana zasiadaniem w jury. I dobrze! Takim argumentem najłatwiej podbić stawki przy ewentualnej negocjacji...

elv

Zobacz także:

To oni są najbardziej GLAMOUR!

Dziwne kreacje gwiazd na Top Trendy

QUIZ: Na ile znasz "X-Factor"?

Więcej o: