Alicja Janosz wróciła na salony!

W wielkim stylu.
Alicja Janosz wróciła na salony! Zwyciężczyni "Idola" swoją obecnością wywołała nie lada zamieszanie Alicja Janosz wraca do show biznesu. Właśnie wydała singiel "Jest jak jest" zapowiadający jej nową płytę. Pojawiła się także na prestiżowym pokazie marki Simple Po kilkuletniej przerwie Alicja Janosz postanowiła wrócić do świata show biznesu. Niedawno wydała singiel "Jest jak jest" zapowiadający jej nową solową płytę i z tej okazji przyjechała do Warszawy, gdzie została zaproszona na jedno z najbardziej prestiżowych modowych wydarzeń roku, czyli pokaz marki Simple. Jednak nie był to główny powód wizyty zwyciężczyni "Idola" w stolicy. - Przyjechałam do Warszawy na sesję zdjęciową do okładki mojej nowej płyty, której premiera odbędzie się już we wrześniu. Bardzo klimatyczną i kobiecą sesję wykona Ania Powierża. Od kilku dni ekipa stylistów czuwa nad wszystkimi, nawet najmniejszymi drobiazgami, żeby całość była na najwyższym poziomie. Już sama nie mogę się doczekać efektów - powiedziała Alicja w rozmowie z dziennikarzami. Swoją obecnością wywołała nie lada zamieszanie. Trudno było jej przejść niezauważoną w tłumie fotoreporterów. Nie ma się też czemu dziwić, do dzisiaj jej nową piosenkę dosłuchano w sumie ponad pół miliona razy!

Po kilkuletniej przerwie Alicja Janosz postanowiła wrócić do świata szołbiznesu. Niedawno wydała singiel "Jest jak jest" zapowiadający jej nową solową płytę i z tej okazji przyjechała do Warszawy, gdzie została zaproszona na jedno z najbardziej prestiżowych modowych wydarzeń roku, czyli pokaz Simple. Ale nie to był główny powód wizyty zwyciężczyni "Idola" w stolicy.

Przyjechałam do Warszawy na sesję zdjęciową na okładkę mojej nowej płyty, której premiera już we wrześniu. Bardzo klimatyczną i kobiecą sesję wykona Ania Powierża. Od kilku dni ekipa stylistów czuwa nad wszystkimi, nawet najmniejszymi drobiazgami, żeby całość była na najwyższym poziomie. Już sama nie mogę się doczekać efektów - powiedziała Alicja w rozmowie z Plotkiem.

Na pokaz jesienno-zimowej kolekcji Simple Alicja Janosz zdecydowała się na kobiecy i delikatny zestaw. Założyła koronkową tunikę TopShop, legginsy od Marca Jacobsa, szpilki-sandałki Zary i pikowaną, klasyczną torebkę Coco Chanel. Przy okazji udowodniła, że połączenie ubrań z sieciówek z tymi z wyższej półki jak najbardziej przynosi pozytywny efekt.

Swoją obecnością wywołała nie lada zamieszanie. Ciężko było jej przejść niezauważoną w tłumie paprazzich i pytań o powrót. Nie ma się też czemu dziwić, do dzisiaj jej nową piosenkę dosłuchano w sumie ponad pół miliona razy!

Na swoim fanpage'u na Facebooku piosenkarka umieściła takie zdjęcie:

Najnowszy singiel Alicji Janosz - "Jest jak jest":

elv

Zobacz także:

Tak lansowały się gwiazdy na pokazie Simple

Alicja Janosz zdradza nam swoje plany!

PREMIERA: Alicja Janosz WRACA z nową piosenką!