Horodyńska wygląda jak czarownica

Upiorna stylizacja.
Horodyńska wygląda jak czarownica Joanna Horodyńska była jedną z gwiazd pokazu jesienno-zimowej kolekcji Simple Joanna Horodyńska na pokazie kolekcji Simple wystąpiła w roli modelki. Zaprezentowała kreację, w której wyglądała jak czarownica, która zapomniała tylko miotły Joanna Horodyńska była jedną z gwiazd pokazu jesienno-zimowej kolekcji Simple. Pojawiła się na wybiegu w roli modelki. Krytykantka modowa doskonale radzi sobie z prezentowaniem nowych kolekcji, więc zdecydowała się pokazać jedną z bardziej przykuwających wzrok kreacji. Wyglądała w niej jak czarownica, która zapomniała tylko miotły. Może właśnie chodziło o to, aby jej nie rozpoznać? Żeby zamiast twarzy stylistki podziwiać właśnie kolekcję?

Joanna Horodyńska była jedną z gwiazd pokazu jesienno-zimowej kolekcji Simple, które pojawiły się na wybiegu w roli modelki. Krytykantka modowa doskonale radzi sobie z prezentowaniem nowych kolekcji, więc zdecydowała się pokazać jedną z bardziej przykuwających wzrok kreacji. Wyglądała w niej jak czarownica, która zapomniała tylko miotły.

Może właśnie chodziło o to, aby jej nie rozpoznać? Żeby zamiast twarzy stylistki podziwiać właśnie kolekcję? Jak myślicie?

mrufka

Zobacz także:

Tak lansowały się gwiazdy na pokazie Simple

Malinowska i Horodyńska oceniają styl Mozila

Oni ubierają gwiazdy

Więcej o:
Komentarze (25)
Horodyńska wygląda jak czarownica
Zaloguj się
 • nkwd

  Oceniono 8 razy 8

  Jej wcale nie brakuje miotły,bo ona nią jest.

 • mary950

  Oceniono 5 razy 5

  Wreszcie pokazała swoje prawdziwe oblicze ! ;]

 • kochajna

  Oceniono 5 razy 5

  Horodyńska to samozwańcza krytyczka mody i trendów. Każdy może się obwieścić takim beztalenciem. Tylko dlaczego Janiak pozwala koleżance swojej żony pisać w gazecie? Traci, traci .... Horodyńska niestety nie zna się na modzie. Chciałby, ale kiepsko jej to wychodzi .... Nie promujmy takiego beztalencia

 • missheresy

  Oceniono 4 razy 4

  Nie obrazajcie czarownic.
  Nkwd ma racje-Horodynska to miotla, stara, wredna i wyjatkowo pusta.

 • cholera

  Oceniono 4 razy 4

  Ona od zawsze wyglada jak czarownica, wiec o co chodzi? jaka rewelacja i nowosc?

 • talkme

  Oceniono 4 razy 4

  Nie wiem, jak ona to robi, ale cokolwiek założy, wygląda źle. Nie wspomnę o jej niewybrednych, krytycznych komentarzach dotyczących stylizacji innych "gwiazd". Ktos, kto sam nie potrafi się porządnie i ze smakiem ubrać, nie powinien oceniać innych..
  Kiedyś czytałam z nia wywiad i odniosłam wrażenie, ze to okropnie zapatrzona w siebie kobieta, której się wydaje, ze wszyscy wokół jej zazdroszczą..cóż..:/

 • senta

  Oceniono 4 razy 4

  Baba Jaga polskiego showbiznesu.Ani to ładne,ani to mądre.

 • ablissa

  Oceniono 5 razy 3

  a co tu w jej twarzy jest do podziwiania? :))

 • sensacja

  Oceniono 3 razy 3

  Współczuję tej kobiecie. Bycie Horodyńską musi być koszmarem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX