6-latka gwiazdą pokazów piękności!

Jej rodzicom coś się pomyliło.

Urodzona w 2005 roku w Arkansas- Eden Wood jest małą gwiazdą. Szczególnie w internecie robi wielką furorę. Na Youtube można oglądać filmiki z jej udziałem, a na forach wręcz gotuje się pod tematami z jej nazwiskiem.

Sześciolatka od urodzenia bierze udział w konkursach piękności. Namawiają ją do tego jej rodzice, którzy płacą grube pieniądze za fryzjerów, kosmetyczki i wszystko to, co niezbędne Eden do zwycięstwa.

Dziewczynka ma już dużą kolekcję nagród- podobno najbardziej lubi konkursy, w których trzeba przygotować układ choreograficzny.

Na cześć małej miss, w Ameryce powstała linia lalek. Zastanawiamy się jednak, czy sześciolatka bardziej nie powinna bawić się lalkami, niż być ich inspiracją. To może mieć straszne skutki w przyszłości. Wyobraźcie sobie co poczuje, gdy pewnego dnia w wieku 14 lat przegra jakiś konkurs...

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na Deser.pl

 

 

 

Annik

Zobacz także:

9-letnia córka Cindy Crawford w pełnym makijażu

Czyja to córka?

Więcej o:
Komentarze (48)
6-latka gwiazdą pokazów piękności!
Zaloguj się
 • nkwd

  Oceniono 8 razy 8

  Przecież ta biedna dziewczynka (biedna bo ma nienormalnych rodziców),wygląda jak kukła,nie widzę w tym nic pięknego.Piękne dzieci to są naturalne nawet jak się umorusają po same uszy.

 • madamx

  Oceniono 8 razy 8

  Wspolczuję dziecku! Starych ma poje.ba.nych!

 • deszczowa

  Oceniono 7 razy 7

  Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że ta mała ma ponad 22tyś. fanów na facebooku, którzy piszą jej komentarze, jaka to jest prześliczna i utalentowana, a małe dziewczynki chcą być takie jak ona. Żadnych negatywnych komentarzy, widocznie w Stanach ludzie nie widzą w tym nic złego.
  Biedne dziecko, niezła gratka dla pedofili.

 • anna

  Oceniono 5 razy 5

  Pedofile juz sie slinia, a matka tego dziecka powinna byc przebadana u psychiatrow.
  Rece opadaja, biedne dziecko!

 • browaryr

  Oceniono 5 razy 5

  @nkwd-brudne dzieciaki-to szczesliwe dzieciaki!:)

 • aqaq

  Oceniono 4 razy 4

  mama ma pewnie oko wieksze od mozgu.

 • plepla

  Oceniono 4 razy 4

  To powinno być zakazane.Tak zniszczyć dziecku dzieciństwo.Dziwię sie co to za rodzice?

 • blacke

  Oceniono 4 razy 4

  Sztuczne włosy, sztuczne rzęsy, gruba warstwa makijażu, soczewki, obcasy... dla fizycznego zdrowia tej dziewczynki hobby jej rodziców zbyt zdrowe nie jest. Jeszcze gorzej ze zdrowiem psychicznym - nie tylko zagrożenie porażką, która może ją zniszczyć, ale przede wszystkim chora hierarchia wartości. Od najmniejszego uczona, że warta jest tylko tyle na ile ładnie i uroczo wygląda nie będzie w stanie pogodzić się z nieuchronnymi zmianami, jakim podlegać będzie jej ciało, nie będzie w stanie odnaleźć własnej wartości jako człowieka, a nie laleczki do oglądania. Smutna historia.
  Imho takie konkursy dla dzieci powinny być zakazane.

 • szaron_stoln

  Oceniono 4 razy 4

  @revolta666 - to czarno - białe to chyba ta lalka, nie żywa dziewczynka. Przynajmniej taką mam nadzieję...:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX