Kate Moss bierze ślub!

Zobacz, jak wyglądała na próbnym obiedzie...
Kate Moss bierze ślub! Zobacz, jak wyglądała na próbnym obiedzie... Kate Moss, 37-letnia supermodelka i jej narzeczony Jamie Hince, wokalista The Kills, po 4 latach znajomości biorą ślub. Kate Moss, 37-letnia supermodelka i jej narzeczony Jamie Hince, wokalista The Kills, po 4 latach znajomości biorą ślub. Jamie wygląda na szczęśliwego i bardzo dumnego. Nie dziwimy się, Kate jest olśniewająca. Tradycja w Wielkiej Brytanii nakazuje, by panna młoda w dniu swojego ślubu miała na sobie coś starego, pożyczonego, nowego i niebieskiego. Kate wzięła sobie to do serca i zaprezentowała się na próbie ślubu w uroczej, niebieskiej sukience. Prawdopodobnie sukienka pochodząca z lat 70. należała do jej mamy- Lindy. Całości nieco hipisowskiej kreacji dopełniały botki na wysokim obcasie w tym samym kolorze. Para cierpliwie pozowała w piątek przed pubem The Swan w hrabstwie Cotswolds. Modelka w tym czasie dodawała otuchy Jamiemu, który wyglądał na nieco niepewnego. Moss byłą już kiedyś zaręczona. W połowie lat 90. spotykała się z Johnny'm Deppem, jednak na zaręczynach się skończyło. Na szczęście jej kolejny związek z Petem Dohertym nie doczekał nawet zaręczyn. Mówi się, że to przez Pete'a Moss zaczęła się staczać... Ślub prawdopodobnie odbędzie się w kościele św. Piotra hrabstwie Cotswolds.

Kate Moss, 37-letnia supermodelka i jej narzeczony Jamie Hince, wokalista The Kills,  po 4 latach znajomości biorą dzisiaj ślub. Jamie wygląda na szczęśliwego i bardzo dumnego. Nie dziwimy się Kate jest olśniewająca.

Tradycja w Wielkiej Brytanii nakazuje, by panna młoda w dniu swojego ślubu miała na sobie coś starego, pożyczonego, nowego i niebieskiego. Kate wzięła sobie to do serca i zaprezentowała się na próbie ślubu w uroczej, niebieskiej sukience. Prawdopodobnie sukienka pochodząca z lat 70 należała do jej mamy- Lindy. Całości  nieco hipisowskiej kreacji dopełniały botki na wysokim obcasie w tym samym kolorze.

Para cierpliwie pozowała dziś przed pubem The Swan w hrabstwie Cotswolds. Modelka w tym czasie dodawała otuchy Jamiemu, który wyglądał na nieco niepewnego.

Moss byłą już kiedyś zaręczona. W połowie lat 90 spotykała się z Johnny'm Deppem, jednak na zaręczynach się skończyło. Na szczęście jej kolejny związek z Pete'm Doherty nie doczekał nawet zaręczyn. Mówi się, że to przez Pete'a Moss zaczęła się staczać...

Ślub prawdopodobnie odbędzie się w kościele św. Piotra hrabstwie Cotswolds.

 

 

Annik

 

Zobacz także:

Tak wyglądała młodziutka Kate Moss

Kate Moss pokazała pośladki

Kate Moss całuje się z transseksualistą. FOTO 18+