"To nie jest kraj dla Szpaków". W Jaśle mają dość Michała?

Michał Szpak znów jest w centrum zainteresowania.
W Jaśle mają dość Michała Szpaka? Michał Szpak znów jest w centrum zainteresowania Michał Szpak znów jest w centrum zainteresowania - jego zdjęcie pojawiło się na okładce "Wprost". Artykuł o Michale zatytułowano "Zły to szpak". Szturmem zdobył popularność wśród fanów "X-Factora". Michał Szpak był najjaśniejszym i najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem show TVN. To o nim najwięcej mówi się po finale. Szpak często pojawia się w telewizji, gra koncerty, bywa na warszawskich salonach. Pisze o nim nie tylko Plotek czy magazyn "Show", ale nawet "Wprost", którego naczelnym jest Tomasz Lis. Szpak jest na okładce nowego numeru. "Zły to szpak" - tak zatytułowany jest artykuł o Michale. Choć kochają go widzowie show, jego rodzinne miasto Jasło ma już go dość. "Zrobił z nas miasto pedałów" - słychać na ulicy. "Jak on się nie wstydzi? A ci wszyscy, którzy mu dziś wchodzą, za przeproszeniem, w te wychudzone pośladki? Słyszałam nawet, że miasto obiecało mu dać mieszkanie. Moim losem nikt się nie przejmuje, urzędnicy przejmują się obibokami. Teraz doszli jeszcze transwestyci. Obciach tu mieszkać. Prawie każdy to powie, Jasło to dziś "miasto pedałów". A że sam Szpak mówi, że gejem nie jest? W Jaśle wiedzą swoje - powiedziała "Wprost" mieszkania Jasła." W czerwcu Michał zagrał koncert w ramach imprezy "Dni Jasła". Zapowiadany w internecie lincz jaślan na gwieździe "X-Factor" nie doszedł do skutku. Wszystko za sprawą brata Michała, Damiana. O tym, że to brat ryzykując utratę kolegów z osiedla i siłowni uchronił Szpaka przed linczem w rodzinnym mieście wiedzą podobno wszyscy w Jaśle. A mieszkańcy miasta zastanawiali się czy obrzucić loki Michała tylko jajkami, czy też przywalić mu butelkami po piwie. Domyślacie się zatem, że powroty Szpaka do Jasła nie należą do najłatwiejszych...

Szturmem zdobył popularność wśród fanów "X-Factor". Michał Szpak był najjaśniejszym i najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem show TVN. To o nim najwięcej mówi się po finale. Szpak często pojawia się w telewizji, gra koncerty, bywa na warszawskich salonach. Pisze o nim nie tylko Plotek czy magazyn "Show", a nawet "Wprost", którego naczelnym jest Tomasz Lis. Szpak jest na okładce nowego numeru.

"Zły to szpak" - tak zatytułowany jest artykuł o Michale. Choć kochają go widzowie show, jego rodzinne miasto Jasło ma już go dość. "Zrobił z nas miasto pedałów" - słychać na ulicy.

Jak on się nie wstydzi? A ci wszyscy, którzy mu dziś wchodzą, za przeproszeniem, w te wychudzone pośladki? Słyszałam nawet, że miasto obiecało mu dać mieszkanie. Moim losem nikt się nie przejmuje, urzędnicy przejmują się obibokami. Teraz doszli jeszcze transwestyci. Obciach tu mieszkać. Prawie każdy to powie, Jasło to dziś "miasto pedałów". A że sam Szpak mówi, że gejem nie jest? W Jaśle wiedzą swoje - powiedziała "Wprost" mieszkania Jasła.

W czerwcu Michał zagrał koncert w ramach imprezy "Dni Jasła". Zapowiadany w internecie lincz jaślan na gwieździe "X-Factor" nie doszedł do skutku. Wszystko za sprawą brata Michała, Damiana. O tym, że to brat ryzykując utratę kolegów z osiedla i siłowni uchronił Szpaka przed linczem w rodzinnym mieście wiedzą podobno wszyscy w Jaśle. A mieszkańcy miasta zastanawiali się czy obrzucić loki Michała tylko jajkami czy też przywalić mu butelkami po piwie. Domyślacie się zatem, że powroty Szpaka do Jasła nie należą do najłatwiejszych...

Ally

Zobacz także:

Na ile znasz Michała Szpaka?

Pustki na koncercie Szpaka

Szpak o Skin: Jesteśmy z jednej rodziny