Znany aktor bierze ślub. Z FACETEM

Śluby gwiazd.
Znany aktor bierze ślub z facetem Neil Patrick Harris i jego narzeczony David Burtke postanowili się pobrać Po tym jak władze Nowego Jorku uchwaliły, że pary homoseksualne mogą brać śluby, postanowili uczynić to Neil Patrick Harris i jego narzeczony David Burtke. W Stanach Zjednoczonych wielka feta. Po tym jak w piątek władze Nowego Jorku uchwaliły, że pary homoseksualne mogą brać śluby, zrobiło się głośno o jednej z nich. Chodzi o aktora Neila Patricka Harrisa i jego narzeczonego Davida Burtkę. Fani znanego z roli Doogie Howsera aktora przekonywali go na Twitterze, że powinien oświadczyć się narzeczonemu i od razu brać ślub! Wielkim i miłym zaskoczeniem była odpowiedź gwiazdy. Okazało się, że Neil i David są narzeczonymi od 7 lat! Aktor wyznał publicznie, że z nowego prawa skorzystają! Nic, tylko gratulować. Para, mimo że nie jest w zalegalizowanym związku małżeńskim, to jest rodzicami. Kilka lat temu wynajęta surogatka urodziła im dzieci.

W Stanach wielka feta. Po tym jak w piątek władze Nowego Jorku uchwaliły, że pary homoseksualne mogą brać śluby zrobiło się głośno o jednej z nich. Chodzi o aktora Neila Patricka Harrisa i jego narzeczonego Davida Burtkę. Fani znanego z roli Doogie Howsera aktora przekonywali go na twitterze, że powinien oświadczyć się narzeczonemu i od razu brać ślub!

Wielkim i miłym zaskoczeniem była odpowiedź gwiazdy. Okazało się, że Neil i David są narzeczonymi od 7 lat! Aktor wyznał publicznie, że z nowego prawa skorzystają!

Nic tylko gratulować. Para mimo, że nie jest w zalegalizowanym związku małżeńskim to są rodzicami. Kilka lat temu wynajęta surogatka urodziła im dzieci.

Neil Patrick Harris i jego partner David Burtka.

Buka

Zobacz także:

"Doogie Howser" i jego partner zostali rodzicami!

Chłopak hollywoodzkiego aktora ma polskie korzenie