Hollywood w szoku. 51-letni aktor poślubił 16-latkę

Śluby gwiazd.
51-letni aktor poślubił 16-latkę Hollywood jest w szoku Aktor Doug Hutchinson ożenił się. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wybranką 51-letniego gwiazdora jest 16-letnia Courtney Alexis Stodden. W Hollywood wrze. Znany aktor Doug Hutchinson ("Zielona Mila") ożenił się. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wybranką 51-letniego gwiazdora jest 16-letnia Courtney Alexis Stodden. Różnica wieku to jedno, ale bardziej kontrowersyjne jest to, że panna młoda z racji wieku nie może ani głosować w wyborach ani... legalnie napić się alkoholu. Media w Stanach od kilku dni żyją ślubem tych dwojga. Przeszłość Courtney elektryzuje tak samo jak wieść o ślubie. Była gwiazdą wyborów Miss oraz próbowała swoich sił w śpiewaniu.

W Hollywood wrze. Znany aktor Doug Hutchinson (Zielona Mila) ożenił się. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wybranką 51-letniego gwiazdora jest 16-letnia Courtney Alexis Stodden.

Różnica wieku to jedno, ale bardziej kontrowersyjne jest to, że panna młoda z racji wieku nie może ani głosować w wyborach ani... legalnie napić się alkoholu. Media w Stanach od kilku dni żyją ślubem tych dwojga.

Przeszłość Courtney elektryzuje tak samo jak wieść o ślubie. Była gwiazdą wyborów Miss oraz próbowała swoich sił w śpiewaniu.

Znany aktor:

Mniej znana żona:

Courtney Stodden - zdjęcie z oficjalnej strony

Mrock

Zobacz także:

Paulina Sykut bierze ślub!

Fikołki kościelnego po ślubie Williama i Kate

Jak Mołek WZIĘŁA TAJNY ŚLUB

Komentarze (62)
Hollywood w szoku. 51-letni aktor poślubił 16-latkę
Zaloguj się
 • przystojniaczek

  Oceniono 7 razy 5

  Niezle razem wygladaja.Nawet nie widac roznicy wieku .Koles wyglada na mniej niz 50 a ona na znacznie wiecej niz 16 .

 • gall.anonim

  Oceniono 4 razy 4

  trochę stara ta szesnastka.

 • lolcia_18

  Oceniono 4 razy 4

  ona ma 16 lat?!! prosze was, wygląda mi na min 23,24....:p

 • rather

  Oceniono 3 razy 3

  To w hollywood może jeszcze coś szokowac?

 • ada0309

  Oceniono 3 razy 3

  Wygląda na czterdziestolatkę, która dopiero co zeszła z trasy ;]

 • lastminute

  Oceniono 5 razy 3

  japierdziele ... ona ma 16 lat ? ! to ja mam jakieś 5 -.-

 • pisadelko

  Oceniono 3 razy 3

  ona ma sztuczne cycki, sztuczne usta, paznokcie i rzesy. co jeszcze ma sztuczne? METRYKE? bo 16 lat to ona miala ale z 10 lat temu

 • justbeliever

  Oceniono 3 razy 3

  nie wiem może mi wzrok szwankuje ,bo wydaje mi sie , że ma implanty i zrobione usta Oo to tak odnośnie tego ,że ona ma niby 16 lat.

 • radika15

  Oceniono 3 razy 3

  ja mam teraz 19 ale dwa lata temu moim marzeniem było poślubić michaela jacksona i nawet mi przez myśl nie przeszło że różnica wieku by nam przeszkadzała xd w ogóle zakochałam się w nim jak miałam 6 lat.. mniejsza z tym... ta laska wygląda na 35letnią zoperowaną babeczkę... ciekawe o czym oni rozmawiają

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX