Wojewódzki zniechęcał widzów do Gienka Loski!

Programy telewizyjne.

Gienek Loska wygrał pierwszą polską edycję "X-Factor". Publiczność urzekł swoją naturalnością i prawdą. W wielkim finale pokonał Michała Szpaka i Adę Szulc - podopiecznych Kuby Wojewódzkiego.

Wojewódzki jest bardzo pamiętliwy i do dziś nie może przeżyć porażki swoich podopiecznych, którą traktuje bardzo osobiście. W związku z tym w najnowszym numerze "Polityki" Wojewódzki przytyka Losce, twierdząc że ten... zniechęca do siebie publiczność!

Księgowi z brukowców obliczyli sprawnie, że laureat programu "X-Factor" Gienek Loska zarobi ponad pół miliona złotych i to tylko w wakacje. Ja przez siedem tygodni szukałem pomysł, jak do niego zniechęcić widza. Teraz on znalazł go sam.

Zgadzacie się z Kubą?

pałacyk

Zobacz także:

Sutki Natalii, czyli powrót Sistars

Dirty dancing Chyry i Ostaszewskiej

Anna Mucha z CIĄŻOWYM BRZUSZKIEM!


Więcej o:
Komentarze (46)
Wojewódzki zniechęcał widzów do Gienka Loski!
Zaloguj się
 • pati23

  Oceniono 6 razy 6

  Aaa, Kuba mnie denerwuje !

 • blacke

  Oceniono 5 razy 5

  @jagger2009: czytanie tekstu śpiewanego utworu, na którego przygotowanie miało się 2-3 tygodnie to Twoim zdaniem nie jest ośmieszenie? Fatalna dykcja i komiczny wręcz akcent to nie jest żenada? O słabym wokalu i bezsensownym scenicznym zachowaniu nie wspominając.
  I przestańcie wreszcie tłumaczyć go "młodym wiekiem", jakby ledwo co do gimnazjum się dostał. Koleś ma 20 lat, jak na początkującego muzyka to jest już sporo. Lata temu naszego Idola wygrał rockowy wokalista mający jakieś 18 lat, rok później Brodka wygrała mając niecałe 17. Rok temu w finale Mam Talent Bednarek miał lat 19, Lisiecki 17. American Idol wygrał w tym roku siedemnastolatek, w finale pokonując szesnastolatkę. Wokalnie, scenicznie i artystycznie wszyscy dojrzalsi od Szpaka o dekady.

 • blacke

  Oceniono 4 razy 4

  @jagger2009: Twój pozbawiony interpunkcji strumień świadomości jest dla mnie nieczytalny.
  Odpowiedz więc krótko tak/nie: czy czytanie z kartki tekstu utworu, na którego przygotowanie miało się kilka tygodni jest dla Ciebie akceptowalne u wykonawcy pojawiającego się na poważne scenie?

 • szary212

  Oceniono 3 razy 3

  dżizes, no nie może chłop po przejściach se zarobic, bo ma talent, i power...nie może, bo nie jest plastikowym szpakiem, psiakrew, co za naród wredny..

 • m.jackson4ever

  Oceniono 7 razy 3

  wojewódzki, straciłam do ciebie szacunek przez prywatę w x, zgiń przepadnij miernoto

 • wale.polske

  Oceniono 2 razy 2

  ale loska ma gulę na czole, hahaha, widać przeżycia pijackie

 • mateo

  Oceniono 2 razy 2

  Nie każdego żarty Wojewódzkiego muszą śmieszyć. Tylko co innego jest nie być rozbawionym, a co innego nie rozpoznać żartu - do tego drugiego raczej bym się nie przyznawał.

 • vernic

  Oceniono 2 razy 2

  ~jagger Ano widzisz, nie wiesz jakie są jego utwory... to trzeba iśc na koncert jego i jego zespołu. W X- FACTOR nie on wybierał piosenki. Dostał dwa czy trzy utwory i z tego musiał wybierać. A jak wszystkie trzy były do d...y? Poza tym to tak jakbyś miała pretensje że Mick Jagger i Keith Richards są brzydcy i masz złe samopoczucie jak na niego patrzysz. Dla mnie obaj są cudowni. Spójrz na wykonawców nie przez to jak wyglądają, jakie mają miny tylko CO I JAK śpiewają. Nie każdy koncert to fiesta.To że wpadasz w depresję to znaczy że artysta jest dobry. Bo to co ma do przekazania zmusza do refleksji. A jak cię to męczy to nie chodź na koncerty takich wykonawców. Jest naprawdę MNÓSTWO kapel gdzie jest wesoło po pachy.
  Cyt. "Gienek stał jak kołek...". Gienek nie słyszy na jedno ucho więc stał i usiłował coś usłyszeć co do niego mówią. Chyba nie trudno sobie wyobrazić jaki tam był hałas. . Ciekawi mnie Twoje zachowanie na scenie przy takiej ogromnej publiczności i zjadliwym jury. To skromny facet, po dużych przejściach, który do tej pory stał na ulicy zarabiając na chleb. Na chleb, a nie na ciuszki i fatałaszki.
  www.gienekloskaband.pl/
  To jest link do strony Gienek Loska Band. Kliknij po prawej stronie PROFILAKTYKA. Posłuchaj uważnie co mówi.
  Posłuchaj Nalepy. Tego wczesnego szczególnie. Bo warto.

 • alessiax

  Oceniono 2 razy 2

  No trudno było tego nie zauważyć, bardzo odkrywczy artykuł!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX