Durczok WŚCIEKŁY! Atakuje ministra kultury

Afery w polityce.

Wczoraj ogłoszono, że Europejską Stolicą Kultury w 2016 roku będzie Wrocław. Wiele polskich miast było zawiedzionych wynikiem konkursu. O miano gospodarza kultury walczyła Warszawa, Katowice czy Lublin. Po ogłoszeniu wyników na ulicach miast zebrali się ludzie. Płakali, nie zgadzali się z wynikiem.

Z werdyktem nie zgadza się również Kamil Durczok, który medialnie oskarża ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego o to, że wspierał Wrocław finansowo, bo kiedyś był jego prezydentem!

Wygrała polityka. I trudno się oprzeć wrażeniu, że w jej najbardziej prymitywnym wydaniu. Minister kultury, były prezydent Wrocławia, na ostatniej prostej zmagań o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury wyciągnął kasę z kapelusza. Tę, której ponoć wcześniej nie było. A potem zadeklarował, że przekaże ją oczywiście Wrocławiowi, swojemu rodzinnemu miastu - pisze Durczok.

Mocne. Kto by przypuszczał, że wybór Stolicy Kultury wywoła takie emocje. Zdrojewski odpowie Durczokowi? W końcu to mocne zarzuty.

P.S

Swoją drogą Bogdan Zdrojewski coraz częściej gości na stronach Plotka. Ostatnio bronił Wojewódzkiego, a teraz kłóci się z Durczokiem. To co, "Taniec z Gwiazdami"?

PoliKOT

Zobacz także:

Wojewódzki wywinął się od kary

Wojewódzki jest wulgarny? Ubliża?

Gajadhur oskarża Wojewódzkiego i Figurskiego

Więcej o:
Komentarze (21)
Durczok WŚCIEKŁY! Atakuje ministra kultury
Zaloguj się
 • nene

  Oceniono 12 razy 10

  Oj, tam. Ja jestem z Trójmiasta, Gdańsk też aplikował i mu oczywiście kibicowałam... ale uważam, że Wrocław wygrał zasłużenie. Jeżdżę do niego z przyjemnością. To piękne miasto, które już od dawna inwestuje w kulturę, wyrobiło sobie niezłą markę na zachodzie i co najważniejsze - po zmroku tętni życiem, a nie jak Gdańsk, Katowice czy Lublin - praktycznie świeci pustymi ulicami. Będzie dobrze reprezentować Polskę. Gratulacje dla Wrocławian :)

 • avaris

  Oceniono 10 razy 8

  Durczok jest ze Śląska więć nic dziwnego ze sercem był za Katowicami,to jednak żenjące ze zamiast gratulować zwycięzcy zdobywa się tylko na pomówienia i insynuacje.Totalny brak klasy i wstyd:

 • grabarz_001

  Oceniono 11 razy 7

  Czas durczoka - SKOŃCZYŁ się !!!!!!!!!!!!!! jest to dupek do KWADRATU !

 • madamx

  Oceniono 8 razy 6

  nie jestem z Wrocka, ale to mega fajne miasto!

 • hunkaa

  Oceniono 6 razy 4

  a czy to Warszawka zawsze musi wieść prym? wg mnie Wrocław jest przepięknym miastem i zasłużenie wygrał! :)

 • mozela

  Oceniono 6 razy 4

  Bujaj wrotki, Durczok. Katowice to zwykla prowincja w porownaniu z Wroclawiem. Mial racje prof. Norman Davis. Wroclaw to kwiat Europy.

 • zebra20

  Oceniono 10 razy 4

  jak kasa jest pakowana w jakieś inne miasto niż Warszawa to oczywiście trzeba skomentować że pieniądze są wyrzucane w błoto...

 • zebra20

  Oceniono 6 razy 4

  Cham bez kultury atakuje ministra kultury...

 • kloceklego

  Oceniono 7 razy 3

  niech się wszyscy zbiorą i płaczą, bo to przecież takie polskie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX