Blunt żartuje z Polaków na Facebooku

Skandale gwiazd.
Blunt żartuje z Polaków na Facebooku Skandale gwiazd James Blunt żartuje z Polaków na Facebooku - zrobił sobie zdjęcie na planie budowy i podpisał: "Err... this is my hotel in Poland". James Blunt przyleciał na koncert do Oświęcimia. Zagrał, wzruszył i wyjechał. Później na Facebooku zażartował z Polaków. Biedak nie wiedział, że kto jak kto, ale Polacy nie udają, że deszcz pada jak plują nam w twarz! Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" była we wtorkowym programie oburzona zdjęciem, które James wrzucił na Facebooka. James zrobił sobie zdjęcie na planie budowy. Największe kontrowersje wzbudził podpis pod tą fotografią: "Err... this is my hotel in Poland", czyli "Eee, to mój hotel w Polsce''. No i wywołał burzę. Polacy ostro go w komentarzach pod zdjęciem zjechali: ''very ku**a funny'. Poradzili mu, żeby wyjechał do Niemiec. Na reakcję organizatora oświęcimskiego Life Festival nie trzeba było długo czekać. Organizator zapewnił, że gwiazdor był zachwycony Polską i mieszkał w krakowskim hotelu. Bardzo ładnym hotelu.

James Blunt przyleciał na koncert do Oświęcimia. Zagrał, wzruszył i wyjechał. Później na Facebooku zażartował z Polaków. Biedak nie wiedział, że kto jak kto, ale Polacy nie udają, że deszcz pada jak plują nam w twarz! Agnieszka Jastrzębska z DDTVN była w dzisiejszym programie oburzona zdjęciem, które James wrzucił na Facebooka.

James Blunt

James zrobił sobie zdjęcie na planie budowy. Największe kontrowersje wzbudził podpis pod tą fotografią: "Err... this is my hotel in Poland" czyli "Eee, to mój hotel w Polsce''. No i wywołał burzę.  Polacy ostro go w komentarzach pod zdjęciem zjechali: ''very ku**a funny'. Poradzili mu, żeby wyjechał do Niemiec. Na reakcję organizatora oświęcimskiego Life Festival nie trzeba było długo czekać. Organizator zapewnił, że gwiazdor był zachwycony Polską i mieszkał w krakowskim hotelu. Bardzo ładnym hotelu:

Ally

Zobacz także:

Kociak polskiego pochodzenia romansuje z Bluntem

Dzień wypadającej piersi

Sonia Bohosiewicz - dlaczego tak schudła?