Ke$ha dumna z Britney Spears

Ke$ha wyznała ostatnio, że nic nie napawa jej taką dumą, jak sukces, który odniosła piosenka jej autorstwa w wykonaniu Britney Spears. "Till the world ends" to niekwestionowany hit i dzięki niemu Ke$ha umocniła swoją pozycję w świecie muzyki
KeSha dumna z Britney Spears Jest dumna z sukcesu piosenki własnego autorstwa w wykonaniu Britney Spears Ke$ha wyznała ostatnio, że nic nie napawa jej taką dumą, jak sukces, który odniosła piosenka jej autorstwa w wykonaniu Britney Spears - "Till the world ends". "Till the world ends" święci triumfy na listach przebojów. Fani Britney przypomnieli sobie dzięki tej piosence najlepsza lata księżniczki pop. Ona sama uwierzyła na powrót w siebie. Ke$ha, która jest autorką piosenki, ma najwięcej powodów do dumy. - To mój największy sukces w ciągu całej kariery. Umocnił moją pozycję autorki piosenek, a to jest dla mnie najważniejsza sprawa. Nie umiem opisać, co czuję, kiedy Britney śpiewa ten kawałek - wyznała gwiazda.

"Till the world ends" święci triumfy na listach przebojów. Fani Britney przypomnieli sobie dzięki tej piosence najlepsza lata księżniczki pop. Ona sama uwierzyła na powrót w siebie.

Ke$ha, która jest autorką piosenki, ma najwięcej powodów do dumy.

To mój największy sukces w ciągu całej kariery. Umocnił moją pozycję autorki piosenek, a to jest dla mnie najważniejsza sprawa. Nie umiem opisać, co czuję, kiedy Britney śpiewa ten kawałek.

Dla przypomnienia:

Sądzicie, że Ke$ha ma z czego być dumna? :)

Zobacz także:

Ke$ha odstrasza facetów?

Ke$ha w wybrakowanej kreacji

Justin Timberlake broni Britney Spears