Joe Jonas przeprasza Demi Lovato?

Joe Jonas przyznał, że jego najnowsza piosenka "I'm sorry" opowiada o jednym z jego związków. Piosenkarz chce tym kawałkiem przeprosić swoja byłą dziewczynę za to, że ją skrzywdził. Czyżby chodziło mu o Demi Lovato?

Joe Jonas nie zasłużył sobie na miano najlepszego chłopaka na świecie. Gwiazdor szybko się zakochuje i jeszcze szybciej odkochuje. Złamał już kilka hollywoodzkich serduszek, między innymi Taylor Swift, Ashley Greene i Demi Lovato.

Piosenkarz wyznał, że jego najnowsza piosenka "I'm sorry" jest bardzo szczerym wyznaniem skruchy wobec jednej z jego byłych dziewczyn.

"I'm sorry" to szczere przeprosiny. Mówię w tym kawałku, że dałem ciała. Nie zdradziłem tej osoby, ale zachowałem się nie w porządku. Wywalam to wszystko na wierzch i mówię, że przepraszam, ze chciałbym mieć ją z powrotem przy sobie...

Oczywiście Joe nie stwierdził bezpośrednio, że chodzi właśnie o Demi, jednak ze wszystkich jego byłych dziewczyn, chyba ona najbardziej zasługuje na przeprosiny. Para pojechała razem w trasę, a miesiąc później Joe był już z Ashley Greene. Demi walczyła wtedy z chorobą i bardzo potrzebowała wsparcia, ale Joe nie sprawdził się w roli chłopaka ani przyjaciela.

Myślicie, że Joe zasługuje na wybaczenie Demi?

Zobacz także:

Taylor Swift zaśpiewała o Jonasie?

Joe Jonas na żywo!

Demi Lovato konkuruje z Jonasem?