Szulawiak USUNIĘTA z list kandydatów SLD

Gwiazdy w polityce.

A miało być tak pięknie. Marta Szulawiak - była uczestniczka programu ”Top Model. Zostań Modelką” miała zostać seks-bombą polityki. Wszystko przez Grzegorza Napieralskiego, który zaproponował Marcie wejście w szeregi jego partii.

Zrobiło się głośno, bo Marta to nie tylko gwiazda telewizji ale również była tancerka go-go. I to drugie nie spodobało się członkom SLD. Do tego stopnia, że Marta została usunięta z list przyszłych kandydatów - mogliśmy usłyszeć w TVP Info.

Trochę szkoda, bo gdyby Marta faktycznie dostała się do polityki, oznaczałoby to, że Polska staje się krajem tolerancyjnym. Lepsza tancerka erotyczna niż posłowie oskarżeni o molestowanie.

 

 

PoliKOT

Zobacz także:

Szulawiak: Nie chcę być maskotką. Kalisz: Ma w oczach coś myślącego

Striptizerka z "Top Model" startuje w wyborach. Nowa miss Sejmu?

Korwin-Piotrowska musi schudnąć do "Top model"

Więcej o:
Komentarze (19)
Szulawiak USUNIĘTA z list kandydatów SLD
Zaloguj się
 • iloveem

  Oceniono 8 razy 8

  polscy politycy to zakłamani świątobliwi popaprańcy ;/

 • cholera

  Oceniono 4 razy 4

  Po co w ogole ten temat byl rozdrabniany? zeby zrobic komus reklame? bo ktos zaplacil ???

 • jili

  Oceniono 4 razy 4

  Przecież SLD jest takie tolerancyjne dla wszystkich pedów, odmieńców, in vitro, aborcji a tancerki erotycznej się wypierają? Czegoś tu nie rozumiem....

 • sansa

  Oceniono 4 razy 4

  Polski szołbiznes z powodzeniem stoi na silikonie. Nie trzeba mieć talentu, nie trzeba umieć śpiewać, by robić tzw. karierę. Wystarczy pokazać podpompowane cycki i usta. Dlaczego więc polska polityka miałaby nie oprzeć się na silikonie? Próbować można, a nuż się uda? Przeciętny polski wyborca jest mało wymagający: oczekuje od polityka, że będzie "dobrze gadał" albo "dobrze wyglądał". Kompetencje, prawdomówność i sumienna praca się nie liczą.

 • wredna_baba

  Oceniono 4 razy 4

  I taka to jest polska niby-lewica. Na prawo czy na lewo wszyscy świętsi od papieża :/

 • ctasek

  Oceniono 5 razy 3

  Żaden z nich nie jest zupełnie czysty, a kobiety ? Potrzebne im są tylko do seksu !!!

 • martuchaaaa

  Oceniono 6 razy 2

  Tu każdy ośmieszał sam siebie. Ona ze swoimi aspiracjami a SLD z pomysłem żeby dziewczynę znaną całej Polsce z bycia tancerką go-go, i nie posiadającej żadnego innego doświadczenia/kwalifikacji, wystawiać jako kandydatkę na posła.

 • baba_jaga

  Oceniono 6 razy 2

  tym razem dała du,,py nie temu co trzeba :]

 • popgg

  Oceniono 6 razy 2

  czy was zupełnie pogięło? listy wyborcze układa się, żeby udowodnić, że się jest tolerancyjnym? zawsze myślałam, ze tworzy się ją z najsprawniejszych działaczy, ale faktycznie ostatnio rządząca partia całkowicie wypaczyła sens tego przyjmując kogo się da... wiec prostaczkowie głosujcie sobie na najładniejszych, najbardziej plujących na opozycję, na najlepszych sportowców, tancerki go-go czy co tam w waszych nieskomplikowanych główkach się urodzi...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX