Pieńkowska sfinansuje płytę Ady Szulc

Szczęściara.
Pieńkowska sfinansuje płytę Ady Szulc To się nazywa mieć szczęście! Jolanta Pieńkowska wraz z mężem sfinansuje płytę Ady Szulc. O prezencie, Szulc dowiedziała się od Kuby Wojewódzkiego 12 godzin po finale "X-Factor". Młodziutka Ada Szulc, która w finale "X-Factor" zajęła przewidywalne trzecie miejsce i tak wyda płytę. Wśród tysięcy Polaków, których urzekła swoją naturalnością i talentem znalazła się m.in. Jolanta Pieńkowska razem ze swoim mężem, Leszkiem Czarneckim. Taką informację z bananem na twarzy przekazała sama zainteresowana, goszcząc w programie Kuby Wojewódzkiego. O prezencie, Szulc dowiedziała się od Kuby 12 godzin po finale "X-Factor". Nie mogła ukryć łez szczęścia. Finalistka "X-Factor" wybrała bardzo bezpieczne rozwiązanie, bo na debiutancki materiał składać się będą same covery. Może to w jej przypadku nawet i lepiej?

To się nazywa mieć szczęście! Młodziutka Ada Szulc, która w finale "X-Factor" zajęła przewidywalne trzecie miejsce i tak wyda płytę. Wśród tysięcy Polaków, których urzekła swoją naturalnością i talentem znalazła się m.in. Jolanta Pieńkowska razem ze swoim mężem, Leszkiem Czarneckim. Taką informację z bananem na twarzy przekazała sama zainteresowana goszcząc w programie Kuby Wojewódzkiego.

O prezencie, Szulc dowiedziała się od Kuby 12 godzin po finale "X-Factor". Nie mogła ukryć łez szczęścia.

Finalistka "X-Factor" wybrała bardzo bezpieczne rozwiązanie, bo na debiutancki materiał składać się będą same covery. Może to w jej przypadku nawet i lepiej?

elv

Zobacz także:

Kim jest Ada Szulc z "X-Factora"?

Ada Szulc już chałturzy!

"Szpak to tani efekciarz, a Szulc brak osobowości!". Kto tak mówi?