Była żona Damięckiego już ma nowego

Rozwody gwiazd.
Była żona Damięckiego już ma nowego Patrycja spotyka się z byłym chłopakiem Magdy Mołek i Matyldy Damięckiej! Patrycja Damięcka odeszła od Mateusza i... znalazła nową miłość - spotyka się z Remigiuszem Kasztelnikiem, byłym chłopakiem Magdy Mołek i Matyldy Damięckiej! Informacja o rozwodzie Mateusza Damięckiego i Patrycji Krogulskiej obiegła media w ubiegłym tygodniu. Młody aktor zaledwie po 8 miesiącach małżeństwa spotkał się w sądzie z Patrycją na pierwszej rozprawie rozwodowej. Początkowo mówiło się, że Mateusz nie miał czasu dla żony i za bardzo poświęcił się pracy. Patrycja odeszła od niego i...szybko znalazła nową miłość. Jak już pisaliśmy, Patrycja spotyka się z Remigiuszem Kasztelnikiem. "Byłam wczoraj na zakupach w Galerii Mokotów. Spotkałam Patrycję z Remigiuszem Kasztelnikiem. Całowali się, więc chyba nie pozostawia to wątpliwości, że Patrycja ma już nowego chłopaka" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Ewa Wojciechowska. Ewa Wojciechowska zdradziła również, że Patrycja i Remigiusz poznali się w pracy. Ona pracuje w agencji koncertowej, a on jest dźwiękowcem. Warto wspomnieć, że Remigiusz był wcześniej związany z Magdą Mołek i siostrą Mateusza, Matyldą Damięcką. Niezła telenowela. Wyżej wymieniony przykład pokazuje jaki ten polski show-biznes jest mały.

Informacja o rozwodzie Mateusza Damięckiego i Patrycji Krogulskiej obiegła media w ubiegłym tygodniu. Młody aktor zaledwie po 8 miesiącach małżeństwa spotkał się w sądzie z Patrycją na pierwszej rozprawie rozwodowej. Początkowo mówiło się, że Mateusz nie miał czasu dla żony i za bardzo poświęcił się pracy. Patrycja odeszła od niego i...szybko znalazła nową miłość. Jak już pisaliśmy, Patrycja spotyka się z Remigiuszem Kasztelnikiem.

Byłam wczoraj na zakupach w Galerii Mokotów. Spotkałam Patrycję z Remigiuszem Kasztelnikiem. Całowali się, więc chyba nie pozostawia to wątpliwości, że Patrycja ma już nowego chłopaka - powiedziała w DDTVN, Ewa Wojciechowska.

Ewa Wojciechowska zdradziła również, że Patrycja i Remigiusz poznali się w pracy. Ona pracuje w agencji koncertowej, a on jest dźwiękowcem. Warto wspomnieć, że Remigiusz był wcześniej związany z Magdą Mołek i siostrą Mateusza, Matyldą Damięcką. Niezła telenowela. Wyżej wymieniony przykład pokazuje jaki ten polski show-biznes jest mały.

Ally

Zobacz także:

Oni wzięli ślub w tajemnicy

Mateusz Damięcki - historia krótkiego małżeństwa

Damięcki się rozwodzi! NOWE FAKTY