Kamil Bednarek śpiewa Marka Grechutę

Festiwale muzyczne.
Kamil Bednarek śpiewa Marka Grechutę Festiwale muzyczne. W sobotę Kamil Bednarek po raz pierwszy wystąpił na festiwalu w Opolu. Zaśpiewał swój hit "Dancehall Queen" oraz "Dni, których nie znamy" Marka Grechuty. Kamil Bednarek to prawdziwy zwycięzca show "Mam Talent". O Magdzie Welc słuch zaginął, a on robi prawdziwą karierę. Kalendarz koncertowy jego zespołu Star Guard Muffin pęka w szwach. Kamil koncertuje po całej Polsce. W sobotę po raz pierwszy wystąpił z zespołem na festiwalu w Opolu. Zaśpiewał swój hit "Dancehall Queen" oraz klasyk Marka Grechuty "Dni, Których Nie Znamy" w wersji reggae. Musimy przyznać, że Kamil świetnie wygląda. Styl na Mroza bardzo mu pasuje.

Kamil Bednarek to prawdziwy zwycięzca show "Mam Talent". O Magdzie Welc słuch zaginął, a on robi prawdziwą karierę. Kalendarz koncertowy jego zespołu Star Guard Muffin pęka w szwach. Kamil koncertuje po całej Polsce. Wczoraj po raz pierwszy wystąpił z zespołem na festiwalu w Opolu. Zaśpiewał swój hit "Dancehall Queen" oraz klasyk Marka Grechuty "Dni, Których Nie Znamy" w wersji reggae.

Musimy przyznać, że Kamil świetnie wygląda. Styl na Mroza bardzo mu pasuje.

Ally

Zobacz także:

Kamil Bednarek nagrał NOWY klip

Fanki szaleją za Bednarkiem

To był ich rok! TOP 10

Więcej o:
Komentarze (45)
Kamil Bednarek śpiewa Marka Grechutę
Zaloguj się
 • keyt9393

  Oceniono 4 razy 4

  Rozpływam się, jak go słucham:)

 • ewczak

  Oceniono 4 razy 4

  W jednym pseudo artykule piszecie, że wyglądał fatalnie, że taki festiwal zobowiązuje a tutaj, że wyglądał świetnie i taki styl mu pasuje. Więc jak to jest?!

 • paulinaa

  Oceniono 6 razy 4

  świetny głos.

 • kla1990

  Oceniono 8 razy 4

  ma zajebistyy głos ! ! ;D

 • pucha12

  Oceniono 3 razy 3

  A mnie sie podoba

 • lovevanesssa

  Oceniono 5 razy 3

  no bardzo fajnie : ))

 • andrea

  Oceniono 2 razy 2

  Interpretacja, znakomita, jedna z lepszych, myślę że pan Grechuta byłby pod wrażeniem ! Brawo Kamil !

 • olka0102

  Oceniono 2 razy 2

  jest naprawde dobry w tym co robi . Oby tak dalej;)

 • olussiaa

  Oceniono 4 razy 2

  Do kloceklego: Powiedziałeś, że Bednarek jest znany z przeróbek utworów innych artystów. Zastanów się co mówisz, bo to, że zaśpiewał swoją wersję tej piosenki, to przecież nie od razu jakieś tam przeróbki. Nie jestem fanką Bednarka, ale mówię ci, weź się ogarnij ! Ty byś tak nie zaśpiewał leszczu. Zazdrościsz mu, że poszedł do Mam Talent i okazał się wielkim głosem ? Umie śpiewać, lubi śpiewać, śpiewa. Ty potrafisz się tylko po dupie podrapać !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX