Jacek Braciak kupił dom na Maderze

Domy gwiazd.
Jacek Braciak kupił dom na Maderze Serial "BrzydUla" przyniósł mu popularność. Za sławą idą też duże pieniądze Jacek Braciak od lat pojawia się w telewizji, ale dopiero serial "BrzydUla" przyniósł mu popularność. Za sławą idą też pieniądze. Aktor kupił dom na Maderze. Jacek Braciak od lat pojawia się w telewizji, ale dopiero serial "BrzydUla" przyniósł mu popularność. Aktor dostał kilka nowych propozycji i na stałe zadomowił się w TVN-ie. Dostał dużą rolę w serialu "Prosto w serce". Za sławą idą też duże pieniądze. Jak podaje "Świat i ludzie", aktor spełnił marzenie swoje oraz rodziny i kupił dom na urokliwej Maderze. - Nasz dom jest w niezwykle sprzyjającym klimacie. Nie ma tam zimy i są życzliwi ludzie - powiedział Braciak w magazynie "Świat i ludzie". Braciak ostatnio dużo pracował i nie miał czasu dla rodziny. Za to zarobił dużo pieniędzy i stać go było na kupno domu. Wakacje razem z córką Marysią i żoną Mają Hirsch spędzi w nowym domu na Maderze. Para zaprosiła też przyjaciół. W końcu mają do dyspozycji trzy sypialnie z łazienkami i wielki taras.

Jacek Braciak od lat pojawia się w telewizji, ale dopiero serial "BrzydUla" przyniósł mu popularność. Aktor dostał kilka nowych propozycji i na stałe zadomowił się w TVN-ie. Dostał dużą rolę w serialu "Prosto w serce". Za sławą idą też duże pieniądze. Jak podaje "Świat i ludzie", aktor spełnił marzenie swoje oraz rodziny i kupił dom na urokliwej Maderze.

Nasz dom jest w niezwykle sprzyjającym klimacie. Nie ma tam zimy i są życzliwi ludzie - mówi w magazynie "Świat i ludzie".

Braciak ostatnio dużo pracował i nie miał czasu dla rodziny. Za to zarobił dużo pieniędzy i stać go było na kupno domu. Wakacje razem z córką Marysią i żoną Mają Hirsch spędzi w nowym domu na Maderze. Para zaprosiła też przyjaciół. W końcu mają do dyspozycji trzy sypialnie z łazienkami i wielki taras.

maja hirsch,jacek braciak

Ally

Zobacz także:

Jacek Braciak ma piękne córki

Serialowe pary - kto jest z kim?

Polskie gwiazdy kupują zagraniczne rezydencje