Suknia ślubna Kate na żywo

Każdy będzie mógł przyjrzeć się pięknej kreacji Kate.
Suknia ślubna Kate na żywo Każdy będzie mógł przyjrzeć się pięknej kreacji Kate Piękna suknia księżnej Kate ze ślubu z księciem Williamem będzie wystawiona w pałacu Buckingham. Kreację będzie można oglądać od 23 lipca do 3 października Nic straconego, jeśli nie załapałeś się na oglądanie ślubu księcia Williama i księżnej Kate na żywo. Piękna suknia ślubna Kate będzie wystawiona w pałacu Buckingham. Zwiedzający będą mogli przyjrzeć się jej z bliska. Jak donosi nypost.com, rzecznik pałacu Buckingham powiedział, że suknię będzie można oglądać od 23 lipca do 3 października, w czasie gdy pałac otwarty jest dla zwiedzających. Ciekawe, jaki kolejny eksponat po młodej parze tam pokażą... Wybieracie się?

Nic straconego jeśli nie załapałeś się się na oglądanie ślubu księcia Williama i księżnej Kate na żywo. Piękna suknia ślubna Kate będzie wystawiona w pałacu Buckingham. Zwiedzający będą mogli przyjrzeć się jej z bliska.

Jak donosi nypost.com, rzecznik pałacu Buckingham powiedział, że suknię będzie można oglądać od 23 lipca do 3 października, w czasie gdy pałac otwarty jest dla zwiedzających. Ciekawe jaki kolejny eksponat po młodej parze  tam pokażą...

Wybieracie się?

Rudy


Zobacz także:

Gienek Loska pali na czerwonym dywanie

Nergal lansuje się na "X-Factor"

Młynarska pokazała majtki!

Więcej o:
Komentarze (6)
Suknia ślubna Kate na żywo
Zaloguj się
 • leqem

  Oceniono 5 razy 5

  zawijam kiece i lece...

 • lancet

  Oceniono 5 razy 1

  @browaryr: kulam sie ze smiechu z moim chomikiem.......jaka beka

 • browaryr

  Oceniono 5 razy 1

  red rudy-i nie wlazles pod kiece zrobic zdjecia majtochow???!-niemozliwe.haha

 • paola1900

  0

  Śliczna suknia, ale co to za frajda popatrzeć na nią przez szybę. Ok gdyby można było dotknąć ale tak nie ma po co tam jechać, no chyba żeby pałac zwiedzić.

 • agnes898

  0

  taak...już lecę

 • baba_jaga

  Oceniono 1 raz -1

  Browaryr ha ha ha
  mania majtkowa :p

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX