Doda dała show na Top Trendy

Fajne?

Z nową trasą "The 7 Temptations" Doda trafiła na sopocoki festiwal Top Trendy. Trzeba przyznać, że gwiazda ze swoją koncertową ekipą dołożyła wszelkich starań, by nowe show zachwycało rozmachem i było pełne niesamowitych emocji. Na scenie pojawiły się bajkowe i mitologiczne stworzenia, takie jak fauny, minotaury, elfy czy centaury. Doda zaśpiewała kilka piosenek z nowej, platynowej płyty "7 pokus głównych", ale też ze względu na wymogi organizatorów wybrzmiały starsze hity, takie jak: "Nie daj się" czy "Dżaga".

Jeśli nie oglądaliście show Dody możecie zrobić to teraz. Zapraszamy!

elv

Zobacz także:

Wiemy co DZIŚ Doda pokaże na Top Trendy!

Doda trafiła DO SZPITALA!

Złote wymioty, hieny, penis - kontrowersyjne okładki płyty Dody

Więcej o:
Komentarze (77)
Doda dała show na Top Trendy
Zaloguj się
 • sentence

  Oceniono 13 razy 5

  Obejrzałam 3 minuty bez dźwięku, bo sznuję swoje uszy. Artystka rusza się jak drewniany pajac, zero gry aktorskiej, żałosna mimika. Elf? Wolne żarty! Raczej zdziecinniała pannica!

 • krrropek

  Oceniono 11 razy 5

  Mówić na nią można wiele, ale show robi :)

 • maly_john

  Oceniono 5 razy 3

  CO Z TEGO! JEJ WYSTĘP OGLĄDAŁ NIE CAŁY MILION LUDZI.
  KLAPA NA CAŁEJ LINII!

 • lancet

  Oceniono 4 razy 2

  faceci elfy to maja takie machy ze szok.....nie moge sie otrzasnac z tego widoku......a posrodku kruloffa tandety i kiczu Smordzilla..tej to sie we lbie poprzewracalo..... i to ma byc gfiazda....uuuuuuuuhahahahahahahahaha

 • 2mimi

  Oceniono 14 razy 2

  Wow! swietny koncert

 • jojojo

  Oceniono 8 razy 2

  kiepsko było

 • popgg

  Oceniono 6 razy 2

  jaki rozmach? szoł na poziomie telewizji biesiadnej, nie wierzę, że się komukolwiek podobało... Sama Doda widać, że nie w formie, a piosenki atrakcyjne tylko dla zatwardziałych amatorów naszego nieco przechodzonego elfika...

 • mate12k

  Oceniono 5 razy 1

  Jak zwykle dała super show - czy jej się nigdy nie kończą pomysły ? :P

 • nicowilliam

  Oceniono 5 razy 1

  właśnie obejrzałem i muszę przyznać, że to było dobre. te nowe piosenki też niezłe. kupiłem ostatnio płytę i gdzieś mi leży na półce, bo nie miałem czasu przesłuchać, ale szybko to zrobię. nie chce mi wytykać mankamentów, bo to raczej szukanie dziury w całym. było parę błędów, ale kto ich nie popełnia. nawet 2 bajki, których nie trawie brzmiały dobrze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX