Taylor Swift zaśpiewała o Jonasie?

Taylor Swift jest bardzo przesądna, w związku z czym jej ulubioną cyfrą jest 13. Na płycie "Speak now" ten numer przypadł piosence "Last kiss". Dlaczego akurat ten kawałek jest ulubionym utworem Taylor?
Zaśpiewała o Jonasie? Piosenka Taylor Swift jest o Joe Jonasie? Najważniejszą piosenką na płycie "Speak Now" Taylor Swift jest utwór "Last kiss". Podobno Swift napisała ją po rozstaniu z Joe Jonasem. Taylor Swift jest bardzo przesądna, w związku z czym jej ulubioną cyfrą jest 13. Na płycie "Speak now" ten numer przypadł piosence "Last kiss". Dlaczego akurat ten kawałek jest ulubionym utworem Taylor? Taylor przykłada dużą wagę do magii cyfr. Piosenki na jej albumach nie są poukładane przypadkowo. Liczba "13" jest dla tej przesądnej dziewczyny szczególnie ważna, dlatego piosenka, która ją otrzymuje, jest tą najważniejszą. "Last kiss" to romantyczna i smutna ballada. Wieść niesie, że Taylor napisała tę piosenkę po rozstaniu ze średnim Jonasem. Kiedy Joe z nią zerwał, dziewczyna bardzo cierpiała. W kawałku rzeczywiście słychać smutek i tęsknotę... Czyżby naprawdę mówiła o rozstaniu z Jonasem?

Taylor przykłada dużą wagę do magii cyfr. Piosenki na jej albumach nie są poukładane przypadkowo. Liczba13 jest dla tej przesądnej dziewczyny szczególnie ważna, dlatego piosenka, która ją otrzymuje, jest tą najważniejszą.

"Last kiss" to romantyczna i smutna ballada. Dlaczego akurat ona zajmuje najważniejsze miejsce na płycie "Speak now"?

Wieść niesie, że Taylor napisała tę piosenkę po rozstaniu ze średnim Jonasem. Kiedy Joe z nią zerwał, dziewczyna bardzo cierpiała. W kawałku rzeczywiście słychać smutek i tęsknotę... Czyżby naprawdę mówiła o rozstaniu z Jonasem?

A Wy jesteście przesądni?