Tu zamieszkają William i Kate

Gniazdko w zamku.
Gdzie zamieszkają William i Kate? Gniazdko w zamku Już wiadomo, gdzie książę William i księżna Kate będą mieszkać. Jak podaje dailymail.co.uk, książęca para przeprowadzi się wkrótce do pałacu Kensington. Już wiadomo, gdzie książę William i księżna Kate będą mieszkać. Przynajmniej na razie. Jak podaje dailymail.co.uk, książęca para przeprowadzi się wkrótce do pałacu Kensington. William spędził tam część swojego dzieciństwa. Para wybrała sobie ponoć skromny apartament w zamku (czy w tym zamku w ogól istnieją ''skromne'' apartamenty?!). Większa część zamku jest już zajęta przez inne pary książęce, które zdążyły zarezerwować sobie już najlepsze pokoje. Mieszkają tam m.in. książę i księżna Gloucester i Kent. Księżna Diana narzekała na towarzystwo, które ''jest bardziej królewskie od rodziny królewskiej''. Miejmy nadzieję, że Williamowi i Kate nie będą przeszkadzać lokatorzy. Jest też dobra informacja - królowa zgodziła się opłacać przez 6 lat czynsz wynoszący 10 tys. funtów miesięcznie. Na razie William i Kate dzielą apartament z... imprezowym Harrym!

Już wiadomo, gdzie książę William i księżna Kate będą mieszkać. Przynajmniej na razie. Jak podaje dailymail.co.uk, książęca para przeprowadzi się wkrótce do pałacu Kensington. William spędził tam część swojego dzieciństwa. Para wybrała sobie ponoć skromny apartament w zamku (czy w tym zamku w ogól istnieją ''skromne'' apartamenty?!)

Większa część zamku jest już zajęta przez inne pary książęce, które zdążyły zarezerwować sobie już najlepsze pokoje. Mieszkają tam m.in. książę i księżna Gloucester i Kent. Księżna Diana narzekała na towarzystwo, które ''jest bardziej królewskie od rodziny królewskiej''. Miejmy nadzieję, że Williamowi i Kate nie będą przeszkadzać lokatorzy. Jest też dobra informacja - królowa zgodziła się opłacać przez 6 lat czynsz wynoszący 10 tys. funtów miesięcznie.

Na razie William i Kate dzielą apartament z... imprezowym Harrym!

 

 

(Screen z dailymail.co.uk, zamek , w którym mieszkać będą William i Kate)

 

A tak wygląda Kate ponad miesiąc po ślubie:

 

(Screen z dailymail.co.uk)

 

Rudy

 

Zobacz także:

Przybylska po ciąży wygląda pięknie!

Wow! Ta dziewczyna Kammela to ma biust

Najbogatsze księżniczki wybiegów

Więcej o:
Komentarze (18)
Tu zamieszkają William i Kate
Zaloguj się
 • chomicek

  Oceniono 4 razy 4

  Nie gadajcie już o nich to już nudny temat.

 • lady7

  Oceniono 2 razy 2

  Ale chata... Ja też chcę taką! :D

 • madalena

  Oceniono 4 razy 2

  ślicznotka z niej :)

 • zebra20

  Oceniono 4 razy 2

  ona jest śliczna :)

 • liwia9909

  Oceniono 1 raz 1

  O.M.G Jak coś im się zgubi w tym zamku to prędko tego nie znajdą xD .. zaa to mają przepiękny ogród wyobraźcie sb krajobraz tego pałacu zimą lub latem (jak teraz) mm.. księżna Cambride ma piękny dom ze sw nieładny ksieżuniem heheś

 • baba_jaga

  Oceniono 1 raz 1

  Oni mają tyle pałaców, zamków i mieszkań że co miesiąc moga mieszkać w innym .............Rudy kolejny news z dupy .............płacą Ci za artykuł czy od literki ?

 • gguciaa

  0

  Piękny jest ten zamek.

 • gagula

  Oceniono 2 razy 0

  zwykła chatka :p malutka ;P

 • lancet

  0

  co za roznica????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX