Gienek Loska - na co przeznaczy wygraną?

My już wiemy.
Na co Loska przeznaczy wygraną? My już wiemy Auto? Dom w górach? A może wycieczka? Otóż nie. Gienek Loska, który wygrał 100 tysięcy złotych w programie "X-Factor", postanowił dać pieniądze żonie, Agnieszce Auto? Dom w górach? A może wycieczka? Otóż nie. Gienek Loska, który wygrał 100 tysięcy złotych w programie "X-Factor", postanowił dać je żonie, Agnieszce. Świeżo upieczony zwycięzca "X-Factor" wydaje się trzeźwo reagować na sukces, czego też nie ukrywał zaraz po ogłoszeniu wyników. Zamiast skakać z radości, powiedział tylko symboliczne "dziękuję". W reportażu "Dzień Dobry TVN" dodał: "Pieniądze oddam małżonce, ona zawiaduje finansami." Trzeba przyznać, że facet ma gest. Fajnie, że w polskim show-biznesie trafiają się tacy odporni na sukces ludzie. Oby Gienkowi udało się nagrać płytę, której w przeciwieństwie do laureatów tego typu show nie będzie się musiał wstydzić.

Auto? Dom w górach? A może wycieczka zagranicę? Otóż nie. Gienek Loska, który wczoraj wygrał 100 tysięcy złotych, postanowił dać je żonie, Agnieszce. Świeżo upieczony zwycięzca "X-Factor" wydaje się trzeźwo reagować na sukces, czego też nie ukrywał zaraz po ogłoszeniu wyników. Zamiast skakać z radości, powiedział tylko symboliczne "dziękuję". W reportażu "Dzień Dobry TVN" dodał:

Pieniądze oddam małżonce, ona zawiaduje finansami.

Trzeba przyznać, że facet ma gest. Fajnie, że w polskim szołbiznesie trafiają się tacy odporni na sukces ludzie. Oby Gienkowi udało się nagrać płytę, której w przeciwieństwie do laureatów tego typu show nie będzie się musiał wstydzić.

Plotek trzyma kciuki i życzy samych sukcesów!

elv

Zobacz także:

GIENEK LOSKA wygrał "X-FACTOR"!

Gienek Loska był bezdomny

Rodzina, krwiak mózgu, alkoholizm - tajemnice Gienka Loski

Więcej o:
Komentarze (23)
Gienek Loska - na co przeznaczy wygraną?
Zaloguj się
 • wesoly_romek

  Oceniono 13 razy 9

  Trzym się Gienek i nie daj się hienom!

 • klouii

  Oceniono 14 razy 8

  dobrze ze Gienek wygral a nie Ada. ;/ ;/

 • black_girlx3

  Oceniono 8 razy 8

  Świetnie , że wygrał jest najlepszy! Sorry , że to mówię , ale jakby wygrał Szpak lub Szulc to też by wam nie pasowało zastanówcie się. Gienek jest naj ;*

 • ulka96

  Oceniono 7 razy 7

  brawo Gienku !

 • ciociosan

  Oceniono 7 razy 7

  wyda na co bedzie chcial , a innym wara , o!

 • amelia78

  Oceniono 12 razy 6

  Wygrał bo śpiewa i wygląda jak Niemen(którego nam bardzo brakuje!)

 • lady7

  Oceniono 4 razy 4

  Zobaczcie jaki super człowiek, spróbował w X-factor i mu się udało wyrwać z biedy... Podziwiam tego człowieka i bardzo go lubię! :)

 • leed123

  Oceniono 3 razy 3

  Wygrał Gienek, który powinien wygrać i nie chodzi o to jak Szpak wygląda, to jego sprawa, ma kawał głosu chłopak, ale brakuje mu jednej rzeczy... zwykłej skromności i ogłady. Myślę że właśnie Szpak tym brakiem skromności przegrał. A gdyby wygrał... no coż pewnie skończyłby jak Wiśniewski, miałby swoje 5 minut i szybko by poleciał, bo ludzie zaczęli by już nim "pluć" czyli po prostu przejadłby się w bardzo szybkim czasie.

 • gloss_

  Oceniono 11 razy 3

  świetny facet,na prawdę skromność i inteligencja kipi z niego na kilometr,jest wspaniałym człowiekiem o niezwykłym głosie;) również czekam na płytę i życzę mu pasma sukcesów!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX