Modelki plus size na okładce "Vogue'a"

Kobiety z krwi i kości.
Modelki plus size na okładce "Vogue'a" Kobiety z krwi i kości. Redaktor naczelna włoskiego "Vouge'a" Franca Sozzani słynie z poruszania tematów tabu. Ostatnio na okładce "Vogue Italia" pojawiły się modelki plus size. Redaktor naczelna włoskiego "Vouge'a" Franca Sozzani słynie z poruszania tematów tabu. Ostatnio rozpoczęła kampanię przeciwko promowaniu anoreksji na stronach i blogach, którą połączyła z promowaniem większego rozmiaru. Na internetowym serwisie "Vogue Italia" powstała specjalna sekcja dla kobiet o pełniejszych kształtach. - Dlaczego te kobiety miałyby się odchudzić? Kobiety, które mają kilka dodatkowych kilogramów, są szczególnie piękne, a także bardziej kobiece - powiedziała w jednym z wywiadów Franca Sozzani. Sozzani udowodniła że nie rzuca słów na wiatr i na czerwcowej okładce włoskiego wydania biblii mody zobaczymy trzy modelki plus size. Tarę Lynn, Candice Huffine i Robyn Lawley ubrane w bieliznę sfotografował Steven Meisel. Udało mu się uchwycić ich zmysłowość i kobiecość. Modelki na tym zdjęciu przypominają trochę supermodelki z lat 90. Czarno-białe zdjęcie podpisano - "Belle Vere". Rezultat jest po prostu zachwycający. Zdjęcie jest niesamowite i wspaniałe. Ma w sobie szyk i elegancję. Jest dowodem na to, że piękno nie jest zależne od rozmiaru. Modelki plus size wyglądają pięknie i nie można im zarzucić braku seksapilu, którego nie posiada wiele z topowych modelek reprezentujących grupę size zero. "Vogue Italia" zdaje się wprowadzać nową erę w kobiecych magazynach o modzie. Za nim pójdą inni. Oby.

Redaktor naczelna włoskiego "Vouge'a", Franca Sozzani, słynie z poruszania tematów tabu. Ostatnio rozpoczęła kampanię przeciwko promowaniu anoreksji na stronach i blogach, którą połączyła z promowaniem większego rozmiaru. Na internetowym serwisie "Vogue Italia" powstała specjalna sekcja dla kobiet o pełniejszych kształtach.

Dlaczego te kobiety miałyby się odchudzić? Kobiety, które mają kilka dodatkowych kilogramów, są szczególnie piękne, a także bardziej kobiece - powiedziała w jednym z wywiadów Franca Sozzani.

Sozzani udowodniła że nie rzuca słów na wiatr i na czerwcowej okładce włoskiego wydania biblii mody zobaczymy trzy modelki plus size. Tara Lynn, Candice Huffine i Robyn Lawley ubrane w bieliznę sfotografował Steven Meisel. Udało mu się uchwycić ich zmysłowość i kobiecość. Modelki na tym zdjęciu przypominają trochę supermodelki z lat 90. Czarno-białe zdjęcie podpisano - "Belle Vere".

Rezultat jest po prostu zachwycający. Zdjęcie jest niesamowite i wspaniałe. Ma w sobie szyk i elegancję. Jest dowodem na to, że piękno nie jest zależne od rozmiaru. Modelki plus-size wyglądają pięknie i nie można im zarzucić braku seksapilu, którego nie posiada wiele z topowych modelek reprezentujących grupę "size zero".

"Vogue Italia" zdaje się wprowadzać nową erę w kobiecych magazynach o modzie. Za nim pójdą inni. Oby.

elv

Zobacz TO:

Anja Rubik pokazała piersi!

Transseksualna modelka i zamieszanie na wybiegu

Najgorzej ubrani na pokazie Deni Cler